اخباراخبار کانادا

جمعه 31 جولای؛ ورود تورنتو و ناحیه پیل به مرحله سوم بازگشایی

 

انتاریو- CP24: دولت انتاریو مجوز ورود ناحیه پیل و تورنتو به مرحله سوم بازگشایی از جمعه 31 جولای را صادر کرد. 

به این ترتیب از ساعت 12:01 دقیقه بامداد جمعه، پذیرایی از مشتریان در فضای سرپوشیده رستوران ها و بارها مجاز بوده و سینماها و سالن های ورزش می توانند فعالیت خود را از سر بگیرند. 

داگ فورد، رئیس دولت انتاریو، گفت: در حالی که رستوران ها، سینماها و تعداد بیشتری از بیزنس ها می توانند باز شوند، اما همچنان رعایت توصیه های ایمنی و بهداشتی و رفتار مسوولانه را توصیه می کنیم زیرا خطر هنوز رفع نشده است. 

لازم به ذکر است که دوشنبه 27 جولای، 6 مورد جدید ابتلا و در روز سه شنبه 28 جولای تنها 1 مورد جدید در تورنتو گزارش شد. 

جان توری، شهردار تورنتو، اعلام کرد که تورنتو برای ورود به مرحله سوم آماده خواهد بود و دستورالعمل جامع برای رستوران ها و بیزنس هایی که در این مرحله بازگشایی خواهند شد، تدوین شده است. شهرداری اعمال تدابیر ایمنی مضاعف را در نظر دارد. از جمله محدود شدن ظرفیت پذیرش مشتری در رستوران ها و بارها. ضمن اینکه مشتریان اینگونه اماکن تنها برای مراجعه به دستشویی و یا پرداخت صورتحساب مجاز به ترک صندلی خود خواهند بود. 

 

 

شهرداری همچنین خواهان اجباری کردن استفاده از ماسک در راهروها و آسانسورهای کاندومینیوم ها می باشد. 

ناحیه ویندزور-اسکس انتاریو همچنان در مرحله دوم باقی خواهد ماند. ادامه شیوع COVID-19 در این منطقه و نزد کارگران شاغل در بخش کشاورزی، سبب تاخیر ورود آن به مرحله سوم شده است. داگ فورد برای شناسایی هرچه سریعتر افراد آلوده، واحدهای تست سیار را به منطقه اعزام کرده و دستورالعمل جدیدی را برای برخورد با کارگران ناقل ولی فاقد علائم ابتلا به اجرا گذاشته است. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید