اخباراخبار کانادا

جعبه جمع آوری پوشاک اهدایی باز هم قربانی گرفت

تورنتو- پلیس و ماموران حوالی ساعت 2 بامداد سه شنبه 8 ژانویه، پس از دریافت گزارش مبنی بر گرفتار شدن یک زن در <باکس> یا <بین> مخصوص جمع آوری پوشاک اهدایی، به محل اعزام شد. ماموران با رسیدن به محل، زن حدود 30 ساله ای را مشاهده کردند که بالاتنه اش کاملا داخل باکس وارد شده و گرفتار شده بود. تلاش های ماموران آتش نشانی برای بریدن بدنه آهنی و نجات جان این زن بی نتیجه بود و متاسفانه او که بیهوش شده بود، جان خود را از دست داد.

ساکنان مجتمع آپارتمانی که باکس در پارکینگ آن قرار داده شده بود، با شنیدن ناله و فریادهای این زن متوجه حادثه شده و پلیس را خبر کردند.

این باکس ها طوری طراحی شده اند تا از دزدیده یا خارج شدن پوشاکی که داخل آن انداخته می شود، جلوگیری شود.

متاسفانه این اولین بار نیست که این باکس ها قربانی می گیرند. از سال 2015 به این سو، 8 نفر جان خود را از دست داده اند. یکشنبه گذشته، مردی که داخل باکس قرار داده شده در پارک Ambleside  ونکوور گرفتار شده بود، جان خود را از دست داد. مسوولین شهری پس از این واقعه، کلیه باکس های جمع آوری پوشاک را مسدود کردند.

پاتریشیا اوکانل، مدیر پناهگاه خیریه مخصوص زنان بی خانمان به نام Sistering، نام قربانی را کریستال اعلام کرد و گفت که او مدتی ساکن پناهگاه بود. دو زن دیگر که با کریستال آشنایی داشتند، ادعا کردند که او از اعتیاد و بیماری روحی رنج می برد و احتمالا برای به دست آوردن لباس گرم سراغ <بین> رفته بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان