فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

جسیکا مالرونی ناامید از آشتی مگان با او کتاب افشاگرانه منتشر می کند؟!

 

جسیکا مالرونی که تا همین اواخر صمیمی ترین دوست مگان مارکل به شمار می آمد، برای آشتی با مگان و به دست آوردن دل دوست سابقش تلاش کرده ولی با بی تفاوتی مگان روبرو شده است. 

جسیکای کانادایی که عروس برایان مالرونی، نخست وزیر سابق کانادا نیز می باشد، جوابی از دوست 38 ساله اش دریافت نکرده و اینطور که مشخص است از حلقه دوستان نزدیک مگان کنار گذاشته شده است. اما چرا؟ چه اتفاقی میانه دو دوست صمیمی را بر هم زده است؟

رابطه دو دوست صمیمی پس از جدال لفظی مالرونی 40 ساله با ساشا اکستر (از شخصیت های بانفوذ رسانه های اجتماعی) بر هم خورده است. 

اکستر مدعی است که مالرونی با استفاده از موقعیت اجتماعی و ثروتش، با او به عنوان یک شخصیت سیاهپوست، رفتاری توهین آمیز داشت. انتقاد اکستر از جسیکا و نژادپرست خواندن او باعث شد پخش شوی تلویزیونی مالرونی به نام I Do Redo  لغو شود و Good Morning America نیز همکاری اش را با جسیکا قطع کند. 

بد نیست بدانید که همکاری مالرونی با فروشگاه Hudson Bay نیز قطع شده و همسر جسیکا، یعنی بن مالرونی نیز وادار به کناره گیری از مجری گری شوی etalk که از کانال CTV پخش می شود، شده است. 

 

 

مگان مارکل که از مادر سیاهپوست و پدر سفیدپوست می باشد، از آن زمان به این سو با جسیکا صحبت نکرده است. 

دوستان مالرونی ادعا می کنند که جسیکا از آشتی مگان با خود ناامید شده و چون دیگر هیچ چیز برای از دست دادن ندارد، ممکن است با انتشار کتاب خاطرات به افشاگری بر علیه مگان بپردازد. 

مگان و هری با استفاده از موقعیت جدید و زندگی در آمریکا، سکوت خود در مورد تبعیض نژادی را شکسته اند و شخص هری حتی از وجود برخوردهای نژادپرستانه در مجموعه کشورهای مشترک المنافع انتقاد کرده است. این انتقاد در حالی است که هری خود قبل از این به نژادپرستی و رفتار نامناسب، از جمله ظاهر شدن در یک میهمانی در سال 2005 در یونیفورم ارتش نازی، متهم شده بود. 

هری در سال 2009، و در حین خدمت در ارتش به دلیل توهین نژادی به یکی از همقطاران آسیایی خود، تنبیه انضباطی شد.

به گفته اطرافیان و دوستان مگان مارکل، جسیکا مالرونی تنها دوستی نیست که با بی اعتنایی و قهر مگان روبرو شده است. در واقع مارکل با بسیاری از دوستان سابق و بستگان خود در لس آنجلس، از جمله پدرش توماس و خواهر و برادر ناتنی اش سامانتا و توماس جونیور و همچنین نیناکی پریدی از دوستان دوران تحصیل، قطع رابطه کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید