اخباراخبار کانادا

جستجوی بیست ساله مادر کانادایی برای یافتن سه فرزند مفقود شده اش

نیوفاندلند- دایانا ساندرز علیرغم گذشت 20 سال از ناپدید شدن 3 فرزندش، همچنان برای یافتن آنها تلاش می کند. او تمام این سال ها را در نگرانی و اضطراب بسر برده، زیرا نمی داند که بر سر 3 فرزندش که توسط پدرشان از خانه شان در نیوفاندلند ربوده شدند، چه آمده است.

این مادر دلشکسته آخرین بار در 9 نوامبر 1996 از سه فرزندش آدام، ترور و میچل اوبراین خبر گرفت. همسر سابق او طی تماس تلفنی به دایانا اطلاع داد که بچه ها را برای همیشه به مکانی نامعلوم خواهد برد. ساندرز می گوید: او گفت که بچه ها را برنمی گرداند و اینکه در خانه مان در Torbay بمب گذاشته و در صورت دستکاری آن را منفجر خواهد کرد. از او خواستم که اجازه بدهد با بچه ها صحبت کنم، اما گفت بعدا!

پلیس نیوفاندلند، در پی مفقود شدن گری جوزف اوبراین و سه فرزندش، اعلامیه افراد گمشده را در سطح استان و سپس کشور توزیع کرد. اما جستجوهای چندین و چند ساله بی نتیجه بودند.

گری اوبراین در یکی از روزهای سرد نوامبر 1996، برای ملاقات با پسرهایش به منزل خانوادگی مراجعه و آدام، ترور و میپل که در آن زمان به ترتیب 14، 11 و 4 ساله بودند را با خود برد. اما ساعتی بعد با دایانا تماس گرفت و گفت که پسرها را به خانه برنمی گرداند.

آدم ربایی سه فرزند خانواده توسط پدرشان در آن زمان به خبر داغ رسانه ای تبدیل شد. اوبراین هم اکنون 60 ساله، از سوی پلیس بین المللی نیز تحت تعقیب می باشد.

حدود یک سال پس از مفقود شدن اوبراین و فرزندانش، اتومبیل Ford Tempo مدل 1989 نامبرده در آب های اقیانوس در نزدیکی Flatrock نیوفاندلند کشف شد. اما جنازه ای پیدا نشد. از نظر پلیس نیوفاندلند و همچنین RCMP پرونده مختومه نشده و همچنان در حال بررسی است.

پلیس و ساندرز، هفته گذشته تصاویر بازسازی شده کامپیوتری از سه فرزند مفقود شده را که آنها را در سن فعلی شان، یعنی 34، 31 و 25 سالگی نشان می دهد منتشر کردند.

آیا معمای مفقود شدن فرزندان دایانا حل خواهد شد؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0