اخباراخبار کانادا

جریمه 5 رستوران در یک محله تورنتو به دلیل پذیرایی از مشتریان در فضای داخل

 

تورنتو- به گزارش بلاگتو: همانطور که می دانید پذیرایی از مشتریان در فضای داخل رستوران ها و بارهای تورنتو ممنوع است و این ممنوعیت برای مدت نامشخص ادامه خواهد داشت. اما برخی از رستوران های محلی قانون را رعایت نمی کنند. 

متیو پگ، فرمانده اداره آتش نشانی تورنتو، در جریان کنفرانس خبری دیروز بعد از ظهراعلام کرد که ماموران شهرداری طی آخر هفته گذشته چندین رستوران و بار واقع در Entertainment District تورنتو را مورد بازرسی قرار دادند. 

پگ گفت، از 80 رستوران و باری که در آخر هفته مورد بازرسی قرار گرفتند، فعالیت 71 مرکز مطابق با محدودیت های تعیین شده برای COVID-19 تشخیص داده شد. 

با این حال ماموران 9 رستوران خاطی را شناسایی کردند. از این تعداد، 5 کسب و کار جریمه شده و 4 رستوران اخطاریه دریافت کردند. 

طبق بند 22 قانون حفاظت و ارتقا بهداشت عمومی، افراد ناقض مقررات تعیین شده از سوی دکتر آیلین دی ویلا، پزشک ارشد تورنتو، ممکن است با 5 هزار دلار در روز جریمه  و مشاغل نیز تا 25 هزار دلار جریمه در روز روبرو شوند.  

 

 

پگ در عین حال افزود که خوشبختانه اکثر قریب به اتفاق کسب و کارها قوانین را رعایت می کنند. 

در فاصله 27 جون تا 10 نوامبر، ماموران مجری قانون در مجموع 4104 رستوران و بار را مورد بازرسی قرار داده و تنها 376 مرکز (حدود 9 درصد) از آنها را ناقض قانون تشخیص دادند. به عبارت دیگر 91 درصد از مشاغل بازرسی شده، قانون را رعایت کرده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست