اخباراخبار کانادا
موضوعات داغ

جریمه پرداخت نشده دارید؟ مراقب باطل شدن گواهینامه باشید

تورنتو- گری پرنتیس، راننده کامیون اهل تورنتو، وجود برگ جریمه ای که 30 سال قبل برایش صادر شد را به کل فراموش کرده بود. اما با باطل شدن گواهینامه رانندگی اش، آن را به یاد آورد. او یکی از ده ها انتاریویی هایی است که اخیرا به دلیل جریمه پرداخت نشده از سال های 1980، گواهینامه شان را از دست داده اند.

پرنتیس هفته گذشته مشغول کار بود که خبر تعلیق شدن گواهینامه اش را از دوست دخترش شنید. این خبر از آنجایی که نامبرده تخلفی مرتکب نشده بود، تعجب آور بود. با حضور در دادگاه جهت برداشتن حکم تعلیق گواهینامه متوجه جریمه پرداخت نشده به مبلغ 87.25 دلاری شد که در سال 1988 برایش صادر شده بود. پرنتیس بابت باز پس گرفتن گواهینامه اش، مجبور شد مبلغ 275 دلار بپردازد. اما مساله ای که او را ناراحت کرده این است که قبل از تعلیق شدن گواهینامه هیچ گونه اخطاریه ای از شهرداری دریافت نکرده بود.

شهرداری تورنتو از سال گذشته در صدد زنده کردن جریمه های پرداخت نشده بر آمده است و با به تعلیق در آوردن گواهینامه رانندگان بدهکار و متخلف آنها را به تسویه بدهی شان وادار می کند. ضمن اینکه بابت رفع توقیف از گواهینامه مبلغی را دریافت می کند. بنابراین اگر جریمه پرداخت نشده دارید، هرچه زودتر آن را بپردازید تا مجبور به پرداخت هزینه اضافی نشوید.

پرنتیس بابت توقیف شدن گواهینامه اش، حداقل یک هفته خانه نشین شده و سفارش 3 هزار دلاری را از دست داده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان