اخباراخبار کانادا

جریمه هجده هزار دلاری و منع زن چینی از سفر با ایر کانادا

تورنتو- شرکت هواپیمایی Air Canada، زن جوان چینی به نام آن کیان 25 ساله را به جرم خرید بلیط از وب سایت غیرمجاز 18 هزار و 600 دلار جریمه و از سفر با Air Canada تا پرداخت شدن جریمه منع کرد. این در حالیست که کیان ادعا می کند نادانسته بلیط های رفت و برگشت تورنتو- ونکوور و شانگهای را خریداری کرده بود.

کیان که همانند هزاران کانادایی، از طریق اینترنت بلیط ها را خریداری کرده بود، Air Canada را به قلدری و زورگویی متهم کرد و گفت: آنها مرا به دروغگویی متهم می کنند و حاضر به دانستن جزئیات نیستند. فقط می خواهند که جریمه را بپردازم!

وکیل کیان معتقد است که شرکت حق قرار دادن کیان در لیست سیاه را ندارد، زیرا او از تقلبی بودن بلیط ها اطلاع نداشت. اما شرکت هواپیمایی بی اطلاع بودن موکل اش را رد کرده است.

کیان دو سال قبل برای ادامه تحصیل در یکی از کالج های اسکاربورو از شانگهای وارد تورنتو شد و برای خرید بلیط ارزان قیمت جهت سفر به ونکوور (جهت ملاقات با خواهرش) و همچنین سفر رفت و برگشت به پکن، به اپلیکیشن چینی WeChat متوسل شد. کیان از طریق این اپلیکیشن، با کاربری به نام CaptainCooll آشنا شد که ادعا کرد به بلیط تخفیف دار کارکنان Air Canada  دسترسی دارد. کاربر مورد اشاره فروش بلیط با 50 درصد تخفیف را تبلیغ می کرد. کیان ادعا می کند که بدون اطلاع از کلاهبردار بودن کاربر بلیط ها را خریداری کرده بود.

هنگامی که نوامبر گذشته کیان با در دست داشتن بلیط پرواز تورنتو – ونکوور به فرودگاه پیرسون مراجعه کرد، از سوار شدن او به هواپیما جلوگیری شد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *