فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهانفیلم و سینما

جرارد باتلر تولدش را با خوشحال کردن لاک پشت ها جشن گرفت

 

جرارد باتلر، ستاره فیلم 300، برای تولد 50 سالگی اش کاری بیش از کیک بریدن انجام داد. او تولد امسالش را با آزاد کردن تعدادی بچه لاک پشت در کاستاریکا جشن گرفت.

بازیگر اسکاتلندی 51 ساله گفت با اینکه هیچ وقت به جشن تولد علاقه ای نداشته اما امسال و برای تولد 50 سالگی، به برگزاری یک دورهمی ویژه فکر کرده است. او گفت امسال تعداد زیادی از دوستانش را در کاستاریکا دور هم جمع کرده است تا به کمک هم کارهای مثبت زیادی برای محیط زیست انجام بدهند که یکی از آنها بازگرداندن بچه لاک پشت ها به اقیانوس بوده است. 

این بازیگر خوش تیپ آگوست سال گذشته از دوست دخترش مورگان براون  بعد از 7 سال رابطه عاشقانه جدا شد. به گفته یکی از دوستان نزدیک، آنها بعد از چندین بار جدایی و بازگشت به هم، تابستان سال گذشته برای همیشه از هم خداحافظی کردند و با موضوع بسیار منطقی برخورد کردند. به گفته این منبع آگاه، باتلر نمی توانست خود را به تعهد به مورگان محدود کند و در نتیجه برای هر دو بهتر بود که فقط با هم دوست عادی باشند. جرارد در سال 2014 در مصاحبه ای گفته بود هنوز شاهزاده رویاهایش را پیدا نکرده است. او گفت: نه اینکه تا کنون با شاهزاده ای برخورد نکرده باشم اما آن شاهزاده ای که دلم را بلرزاند را هنوز پیدا نکرده ام. او همچنین اعتراف کرد برای بازیگران که به خاطر حرفه شان دائم در سفر هستند داشتن یک رابطه دائم مشکل است. باتلر نتیجه گیری کرد: چه کسی گفته است باید یک رابطه طولانی مدت داشت؟ شاید زندگی از رابطه های متعدد کوتاه مدت تشکیل شده است!

 

او همچنین افشا کرد 20 سال قبل نقش جیمز باند به او پیشنهاد شده است. او گفت اگر حالا این نقش به او پیشنهاد شود آن را نخواهد پذیرفت چون فکر می کند به سن پختگی رسیده و دیگر به اندازه کافی برای این نقش جوان و چالاک نیست

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست