صفحه اصلی / اخبار / جرائم عجیب و غریب طی سال گذشته

جرائم عجیب و غریب طی سال گذشته

bahman-azimi-gif

هر سال جرائم کوچک و بزرگ عجیب و غریبی رخ می دهند و خبرساز می شوند. سال 2016 نیز مستثنی نبود و حداقل چند مورد جالب رخ داد. در اینجا مروری داریم به برخی از آنها.

 

تصادف با اتومبیل پلیس در حین گرفتن عکس سلفی top less

تصادف با اتومبیل پلیس به خودی خود اتفاق بدی است، ولی اگر راننده در حالت نیمه برهنه و در هنگام گرفتن عکس سلفی از خود با آن برخورد کند، اوضاع بدتر نیز می شود.

این اتفاق برای میراندا کی رادر 19 ساله، در تگزاس رخ داد. پس از برخورد اتومبیل میراندا با اتومبیل پلیس، دانشجوی جوان سعی کرد سینه بندش را سریع ببندد و پیراهنش را بپوشد. پلیس بر روی صندلی کنار راننده، یک بطری شراب نیمه پر را نیز پیدا کرد. کی اعتراف کرد که قبل از تصادف می خواست عکس top less  خود را برای دوست پسرش بفرستد.

فروش و توزیع ماری جوانا با چرخ بستنی

ماموران پلیس ویکتوریا در بریتیش کلمبیا، مردی را که به فروش و توزیع ماری جوانا با چرخ بستنی فروشی اقدام کرده بود را بازداشت کردند. پلیس پس از بازرسی جعبه فلزی نصب شده روی دوچرخه، 150 گرم ماری جوانا را کشف و توقیف کرد. صاحب 22 ساله دوچرخه نیز به اتهام همراه داشتن و قاچاق ماری جوانا بازداشت شد.

 

ختم دعوای خانوادگی سر میز شام، با شلیک گلوله

قربانی این حادثه که مرد 34 ساله اهل پنسیلوانیا می باشد، مدعی است که 12 اکتبر گذشته، پس از جر و بحث با دوست دخترش بر سر میز شام، پس از مالیدن پیتزا بر روی صورت دوست دخترش، با شلیک گلوله توسط او مجروح شد.

دوست دختر 31 ساله این مرد اعتراف کرد که از پر بودن اسلحه اطلاع نداشت و فقط می خواست دوست پسرش را بترساند. این زن 31 ساله که مادر دو فرزند نیز می باشد، به اتهام اعمال خشونت و اقدام به قتل محاکمه خواهد شد. وکیل مدافع او مدعی است که موکلش از سوی قربانی هدف زورگویی و قلدری قرار داشت و قربانی می خواست او و دو فرزندش را از خانه شان بیرون کند.

 

عاقبت تماس  با 911 به دلایل مسخره و غیر اورژانسی

پلیس معمولا با کسانی که به دلایل مسخره و غیر اورژانسی با 911 تماس می گیرند، شدید برخورد نمی کند و به دادن اخطار اکتفا می کند.

آگوست گذشته، دختر 15 ساله اهل میسی ساگا  با 911 تماس گرفت تا از پدر و مادرش که او را مجبور می کردند همراه شان به ویلای تابستانی شان برود شکایت کند. پلیس انتاریو در پایان تحقیقات خود، از جریمه کردن نوجوان خاطی خودداری کرده و به دادن اخطار اکتفا کرده و  تعیین مجازات را به والدین نوجوان واگذار کردند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *