فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

جدایی هری و مگان از شبکه های اجتماعی پس از جدایی از خانواده سلطنتی

 

 

تقریبا یک سال پس از خروج پرنس هری و مگان مارکل از خانواده سلطنتی، گفته می شود دوک و دوشس سابق ساسکس برنامه ای برای بازگشت به شبکه های اجتماعی ندارند. یک منبع نزدیک به این زوج جنجالی به روزنامه تایمز لندن گفت: بازگشت آنها به فضای اجتماعی آنلاین بعید به نظر می رسد که البته بیشتر به دلیل نفرتی است که از سوی مردم دریافت کردند. 

پیش از جدایی این زوج از خانواده سلطنتی، شبکه های اجتماعی بخش بزرگی از زندگی آن دو را تشکیل می داد.

آنها برنامه جدایی از خانواده را از طریق حساب اینستاگرام خود با نام ساسکس رویال به جهان اعلام کردند. این حساب کاربری هنوز در اینستاگرام وجود دارد اما دیگر فعال نیست. هری و مگان آخرین بار در مارچ 2020 یک پست خداحافظی منتشر کردند و به هوادارانشان اطمینان دادند هر چند دیگر ما را اینجا نخواهید دید، اما مسیر ما ادامه دارد.

آنها تولد فرزندشان آرچی را نیز از طریق همین پلتفرم اعلام کرده بودند.

 

 

مگان پیش از ازدواج با هری یک بلاگ آنلاین به نام The Tig را اداره می کرد که پس از نامزد کردن با هری آن را بست. او همچنین یک حساب اینستاگرامی شخصی داشت. 

گفته می شود پرنس هری نیز پس از آشنایی با مگان یک حساب کاربری با نام مستعار برای خود در اینستاگرام ایجاد کرده بود.

هرچند این زوج در حال حاضر در پلتفرم اسپاتیفای پادکست دارند، اما قرار نیست خیریه آنها با عنوان آرچی ول حسابی در شبکه های اجتماعی داشته باشد.

این زوج اخیرا کارت تبریک کریسمس خود را از طریق  Mayhew، یک سازمان حمایت از حیوانات، که مگان قبلا با آن همکاری داشت، منتشر کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست