اخباراخبار کانادا

جایزه پنجاه هزار دلاری برای یافتن قاتل بایرام ابولحسنی-لرکی  

تورنتو- به نقل از Global News، پلیس انتاریو یک جایزه 50 هزار دلاری بابت اطلاعات موثقی که به شناسایی و بازداشت قاتل یا قاتلین بایرام ابولحسنی – لرکی منجر شود، تعیین کرده است. جنازه جوان 19 ساله 16 می 2017 در یک اتومبیل پارک شده در مزرعه ای در Post Road شهر Kawartha Lakes پیدا شد. جستجوی پلیس برای یافتن قاتل یا قاتلین همچنان ادامه دارد.

کاراگاه پلیس دیو رابینوسن می گوید:< کسی وجود دارد که از آنچه بر سر بایرام ابولحسنی-لرکی آمد اطلاع دارد. هیچ اطلاعاتی بی اهمیت نیست، زیرا همان اطلاعات جزئی می تواند به حل معمای مرگ این جوان کمک کند.

پلیس انتاریو، به همراه پلیس Kawartha Lake و همچنین مادر قربانی به نام رزیتا غرابی، با انتشار پیام ویدیویی از عموم مردم و افرادی که ممکن است اطلاعاتی در رابطه با ناپدید شدن و سپس قتل این مرد جوان داشته باشند، کمک خواسته اند.

غرابی می گوید:<دلم برایش تنگ شده است. پسرم، بهترین دوستم و همه زندگی ام را از دست داده ام و مجبورم باقی عمرم را بدون او زندگی کنم.>

کرک رابرتسن از اداره پلیس کاوارتا می گوید:<قاتل بایرام ابولحسنی-لرکی همچنان آزاد است. حتما کسی وجود دارد که می تواند به پلیس برای بازداشت این فراری کمک کند. اطلاعاتی که در اختیار ما می گذارید می تواند از تکرار جرم و عزادار شدن خانواده ای دیگر جلوگیری کند.>

از افراد مطلع خواسته شده که اطلاعات خود را با شماره تلفن 1-888-310-1122 یا (705)-329-6111 در اختیار پلیس قرار بدهند. همچنین می توانید بصورت ناشناس با شماره 1-800-222-8477 با پلیس تماس حاصل نمایید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان