اخباراخبار کانادا

تی تی سی بهترین سیستم حمل و نقل عمومی کانادا

تورنتو- بسیاری از ساکنان تورنتو و استفاده کنندگان از سیستم حمل و نقل عمومی که از تاخیرهای طولانی و شلوغی ساب وی در ساعات پر رفت و آمد روز به تنگ آمده اند، انتظار شنیدن این خبر را نداشتند، اما شرکت ترانزیت تورنتو در کمال ناباوری به عنوان بهترین شرکت حمل و نقل عمومی کانادا در سال 2019 انتخاب شده است. این عنوان از سوی Redfin، بروکریج املاک و مستغلات به TTC اهدا شده است.

دست اندرکاران Redfin، برای اولین بار شهرهای بزرگ کشور با جمعیت بالای 300 هزار نفر را از نظر سیستم حمل و نقل عمومی و در دسترس بودن آن برای ساکنان رتبه بندی کرده اند. شهرهای تورنتو، ونکوور و مونترال با کسب 78، 74 و 67 امتیاز، مکان های اول تا سوم جدول را به خود اختصاص دادند. بد نیست بدانید که تورنتو با کسب امتیاز 78، در صدر چندین شهر آمریکای شمالی قرار گرفته است. برای مثال شهر بوستون – آمریکا از نظر سیستم حمل و نقل عمومی امتیاز 72 را کسب کرده است. اما در مقابل سان فرانسیسکو با کسب 80 امتیاز، از تورنتو پیشی گرفته است.

بر اساس جدول منتشر شده از سوی Redfin، ده شهر برتر کانادا از نظر سیستم حمل و نقل عمومی عبارتند از: تورنتو (با 78 امتیاز)، ونکوور (با 74 امتیاز)، مونترال (با 67 امتیاز)، میسی ساگا (با 56 امتیاز)، برمپتون (با 53 امتیاز)، وینیپگ (با 51 امتیاز)، کلگری و اتاوا (هر دو با 50 امتیاز)، ادمونتون و مارکام (با 49 امتیاز).

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان