فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تیلور سوئیفت: گول ظاهرم را نخورید، من هم مشکل دارم

روز شنبه، <تیلور سوئیفت> در ادامه‌ تور کشوری‌اش در استادیومی در <مینیاپولیس> توقف کرد و کنسرتی متنوع به هوادارانش هدیه کرد. در این برنامه، <سوئیفت> ساعت را به عقب بازگرداند و یک اجرای آکوستیک از ترانه‌ Tied Together With a Smile را از نخستین آلبومش که در سال 2006 به بازار آمد، ارائه داد. اما او ، پیش از آن که این اجرای کمیاب را به هوادارانش هدیه کند، پیامی مهم برای تماشاچیان حاضر داشت. او گفت: <یکی از چیزهایی که در طول زندگی‌ام دریافته‌ام، این است که شما هرگز نمی‌توانید درباره‌ دشواری‌های زندگی یک نفر، از روی ظاهرش قضاوت کنید. برخی از افراد از بیرون به نظر در رفاه و آسوده به نظر می‌رسند و با خود می‌گویید امکان ندارد آنها هم مشکل داشته باشند>.

این خواننده‌ سرشناس ادامه داد: <گاهی ممکن است یک نفر از بیرون بسیار زیبا به نظر برسد و زندگی‌ای داشته باشد که شما به آن حسادت کنید. اما من در زندگی‌ام آموخته‌ام که ظاهر، همه چیز نیست. اگر کسی به نظر شاد می‌رسد، این به این معنا نیست که واقعا شاد است. اگر کسی به نظر سلامت می‌رسد، معنایش این نیست که واقعا بیمار نیست>.

این خواننده‌ 28 ساله، هوادارانش را به مثبت‌اندیشی در زندگی دعوت کرد و گفت :<این روزها بر روی همه ما فشار زیادی است که زودتر به همه‌ اهداف زندگی برسیم؛ که اندام بی‌نقصی داشته باشیم، زندگی‌مان بی نقص باشد و مسیر زندگی‌مان را دقیقا مشخص بکنیم. اما این استرس، به زندگی مردم آسیب‌های زیادی زده است>.

او در پایان گفت: <من می‌خواهم از شما بخواهم که با خودتان مهربان باشید. بدانید که افراد زیادی هستند که دارند با همان دشواری‌ها، دست و پنجه نرم می کنند و شما تنها نیستید>.

کنسرت شنبه شب <تیلور سوئیفت> در <مینیاپولیس>، دومین کنسرت این خواننده است که در جریان تور کشوری او، در این شهر برگزار می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0