فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تیلور سوئیفت به پلیس‌های داغدار کمک می کند

<تیلور سوئیفت> خواننده سرشناس موسیقی پاپ، برای مردم شهر <ویماوت> ایالت <ماساچوست> و به ویژه اداره‌ پلیس این شهر، که یکی از افسرانش را از دست داده، به پیام‌آور امید تبدیل شد. این خواننده، صدها بلیت کنسرتش در پنجشنبه شب، شب 27 جولای، را به کارکنان این اداره اهدا کرد. <رابرت هدلاند> شهردار شهر <ویماوت> در بیانیه‌ای این خبر را اعلام کرد و گفت که این خواننده، این بلیت‌ها را به عنوان مرهمی برای غم مرگ دلخراش سروان <مایکل چسنا>، به ماموران پلیس و نجات، تقدیم کرده است. بلیت‌ها مربوط به نخستین شب برگزاری این کنسرت سه روزه هستند، که در استادیوم Gillette در شهر <فاکس بورو> ایالت <ماساچوست> برگزار شد.

این افسر پلیس، روز پانزدهم جولای، پس از رسیدن به صحنه‌ یک تصادف رانندگی، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان باخت. فردی که به اتهام شلیک به این افسر پلیس، تحت تعقیب است، همچنین به قتل یک زن، که شاهد ماجرا بوده نیز، متهم شده است. تعداد دقیق بلیت‌هایی که <سوئیفت> به اداره پلیس و ماموران نجات داده، مشخص نیست، اما <هدلاند> گفته، این تعداد، حتی بیش از نیاز نیروهای پلیس بوده و مازاد آن، میان دپارتمان‌های پلیس منطقه، نوزیع شده است. <هدلاند> به یک روزنامه‌ محلی در این باره می گوید: <به نظرم می‌آید که او و تیمش می‌خواسته‌اند این کار را بی‌سروصدا انجام دهند و قصدی هم برای استفاده‌ تبلیغاتی از آن نداشته‌اند. به هر حال، تعداد بلیت‌ها برای فرستادن تمام افسران پلیس و ماموران آتش‌نشانی و امداد و خانواده‌هایشان، کافی بودند>. او به نمایندگی از شهر و اهالی آن از <تیلور سوئیفت> تشکر کرده و می‌افزاید: <این حرکت، کار بسیار گرم و پرمهری بود و برای ما خیلی اهمیت داشت. ما همه از او قدردانی می‌کنیم>.

<تیلور> در این کنسرت، با معرفی <هیلی کیوکو> خواننده تازه‌کار موسیقی پاپ، هوادارانش را شگفت زده کرد. سپس، گروه نوازندگان او، برای <کیوکو> نواختند و او نخستین ترانه‌اش را اجرا نمود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان