صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / تیلور سوئیفت آبرویش را فدای زنده کردن هشتاد و پنج میلیون دلار از تور آلبوم 1989 می کند

تیلور سوئیفت آبرویش را فدای زنده کردن هشتاد و پنج میلیون دلار از تور آلبوم 1989 می کند

تور جهانی  آلبوم 1989  تیلور سوئیفت در سال 2015 مبلغ 250 میلیون دلار (معادل 310.54 میلیون دلار کانادا) عاید این خواننده جوان کرد. اما تیلور ظاهرا از بابت 85 میلیون دلاری که بابت فروش بلیط حاصل شد اما به جیب او نرفت، دل چرکین و ناراحت است.

30 تا 40 درصد بلیط های کنسرت های جهانی، در وب سایت هایی مانند StubHub و SeatGeek به فروش گذاشته می شوند. بسیاری از این بلیط ها توسط سودجویانی خریداری شده و به قیمت بالاتر به فروش گذاشته می شوند، که معتقدند مردم حاضرند هر مبلغ هنگفتی را بابت شرکت در کنسرت خواننده مورد نظرشان بپردازند. آنها اغلب بلیط ها را به دو یا حتی سه برابر قیمت به فروش می رسانند. بنابراین مشخص است که هزاران هوادار تیلور سوئیفت نیز چنین مبالغ هنگفتی را پرداخت کرده اند.

سوئیفت که خود را برای تور جهانی آلبوم جدیدش به نام Reputation آماده می کند، به اتفاق مسوولین Ticketmaster Entertainment Inc. استراتژی را پیش گرفته اند که دست سودجویان را کوتاه می کند. آنها با استفاده از Verified Fan Program متعلق به Ticketmaster، هواداران واقعی را از سودجویان بازار سیاه تشخیص می دهند. یکی از استراتژی های سوئیفت، افزایش قیمت بلیط در مرحله عرضه عمومی بود تا با این کار سودجویان را از خرید منصرف کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا راهکار سوئیفت و مدیر برنامه هایش موفقیت آمیز خواهد بود یا نه. با اینکه بلیط کنسرت های قبلی سوئیفت در عرض چند دقیقه پس از عرضه، تماما فروخته می شد، اما او هنوز نتوانسته حتی یکی از شب های کنسرت آلبوم جدید را به صورت کامل بفروشد.

Behnam Marfou

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *