اخباراخبار کانادا

تیراندازی در برج Ice Condos دان تاون تورنتو 

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: پلیس تورنتو 5 فرد را در ارتباط با تیراندازی اوایل بامداد روز سه شنبه در Ice Condos (واقع در واترفرانت تورنتو) بازداشت کرد. این برج مسکونی دارای صدها آپارتمان اجاره ای در AirBnb است. 

به گفته پلیس تورنتو، ماموران یک اسلحه را در محل کشف و توقیف کردند. اندکی قبل از ساعت 3 بامداد سه شنبه دو گلوله در داخل واحد شلیک شد. گلوله ها از دیوار عبور کرده و وارد واحد همجوار شد. خوشبختانه در این واقعه هیچکس آسیب ندید. اما لوکاس تیمونز، ساکن واحد همجوار، عکس هایی از خسارت وارد شده به آپارتمان و وسایل درون آن را در رسانه های اجتماعی پست کرد. 

تیمونز که مدیر بخش داده های دیجیتال The Canadian Press نیز می باشد، توییتی را برای Airbnb ارسال کرد و نوشت: از دیدن جای گلوله ها در این عکس راضی هستید؟ مستاجران واحد کناری تصمیم گرفتند از داخل واحدشان به آپارتمان من شلیک کنند. متشکرم که باعث شدید خود را در خانه ام در امنیت احساس کنم! 

این اولین بار نیست که اتفاق مشابه در Ice Condos رخ می دهد. همانطور که گفته شد این ساختمان مسکونی دارای بیشترین تعداد واحدهای اجاره ای در Airbnb می باشد. ساکنان دائمی ساختمان بارها از برگزاری میهمانی های غیرقانونی در واحدهای اجاره ای کوتاه مدت شکایت کرده اند. اواخر سال 2018، این ساختمان واقع در شماره 12 خیابان York، محل مجروح شدن یک جوان بیست و چند ساله در اثر شلیک شدن اشتباهی اسلحه بود. 

علیرغم ممنوع شدن اجاره واحدهای Ice Condos از طریق Airbnb برای مدت کمتر از 28 روز متوالی در طول پاندمی، به نظر می رسد مدیریت ساختمان مجددا اجاره کوتاه مدت واحدها را از سر گرفته اند. 

 

 

اوایل سال جاری، یعنی در ماه فوریه، تیراندازی در یک واحد اجاره ای Airbnb در کاندومینیوم CityPlace تورنتو، به کشته شدن 3 مرد و مجروح شدن دو فرد دیگر منجر شد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست