اخباراخبار کانادا

توهین لفظی یک مسافر ساب وی به سیاهپوستان و مسلمانان 

 

تورنتو- BlogTo: بعد از ظهر پنجشنبه 16 جولای، مسافران ساب وی تورنتو با زن جوانی روبرو شدند که بر روی گروهی دیگر از مسافران فریاد می زد و با به کار بردن عبارت *N*** (لقب توهین آمیز برای سیاهپوستان) مدعی شد که از مسلمانان متنفر است. 

در ویدیوی 13 ثانیه ای که از داد و فریاد این مسافر منتشر شده، زن جوان را ابتدا پشت به دوربین می بینیم. اما با مورد خطاب گرفتن از سوی فردی دیگر به طرف دوربین بر می گردد و دشنام می دهد:

 Get the f*** out! You guys are n******! I hate Muslims! 

او سپس قبل از پیاده شدن از ساب وی می گوید: It’s a Catholic f**ing temple! 

استوارت گرین، سخنگوی TTC در گفتگو با خبرنگاران مدعی شد که گزارش های مربوط به واقعه را دریافت کرده است و اینگونه برخوردها را غیرقابل قبول می داند. 

 

 

فیلم ویدیویی که در اینستاگرام و توییتر به اشتراک گذاشته شده است، توسط صدها نفر مشاهده شده و سیل پیام های توهین آمیز و تهدیدآمیز روانه این زن جوان شده است.  

برخی از کاربران اشاره این زن به معبد کاتولیک را عجیب دانستند. زیرا کاتولیک ها معبد ندارند، بلکه کلیسا و عبادتگاه دارند. یکی دیگر از کاربران نوشت: او حتما از تبدیل شدن ایا صوفیه در استانبول به مسجد ناراحت است! 

(مترجم: ایا صوفیه که در سال 537 به عنوان کلیسا بنا شد، در سال 1453 به مسجد تبدیل شد و از سال 1934 نیز بصورت موزه اداره می شود. اما دولت رجب طیب اردوغان قصد تبدیل دوباره آن به مسجد را دارد. این اقدام، بسیاری از مسیحیان را آزرده خاطر کرده است. )

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید