فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تولد چهل سالگی کیم کارداشیان: از ستاره تلویزیونی تا تاجر میلیاردر

 

کیم کارداشیان پشت کیک تولدش با یک بیکینی جذاب ظاهر شد تا نشان بدهد حتی جشن تولد 40 سالگی اش هم می تواند یک کلاس بازاریابی حرفه ای باشد. او که از ستاره یک مجموعه تلویزیونی اکنون به وزنه ای در دنیای تجارت بدل شده، نه تنها آغاز چهارمین دهه زندگی اش، که راه اندازی برند جدید لوازم آرایشی خود را نیز جشن گرفت.

کیم با افتخار از مسیری که تا کنون پیش آمده یاد می کند و می گوید: خوشحالم که فرزندانم هنوز من را دارند.

او که اکنون مادر چهار فرزند است، خود در 23 سالگی پدرش را از دست داد.

رابرت، پدر کیم، وکیل بود و با وکالت پرونده او.جی سیمپسون به شهرت رسید؛ او در سن 59 سالگی بر اثر ابتلا به سرطان درگذشت. 

کیم، که شاید اغراق نباشد اگر او را شناخته شده ترین چهره جهانی بنامیم، می گوید: درست است که من هر کار بتوانم برای جوان و جذاب ماندن انجام می دهم، اما از آن دسته آدم هایی نیستم که از بالا رفتن سن شان ناراحت می شوند.

 

 

کیم از آغاز ریالیتی شو همراه با کارداشیان ها از سال 2007، به خوبی تبدیل این معروفیت به پول را یاد گرفته است. تخمین زده می شود او در حال حاضر صاحب 700 میلیون دلار ثروت باشد که البته ثروت او و خواهرها و برادرش روی هم از میلیاردها دلار تجاوز می کند. 

کیم هم اکنون مالک برند لوازم آرایشی KKW و همچنین برند تولید انواع گن با نام Skims است که تنها ظرف چند دقیقه از لحظه آغاز فعالیتش به فروشی معادل 2 میلیون دلار دست یافت. 

او همچنین حرفه پدر را دنبال کرده و در رشته حقوق درس می خواند. کیم سال گذشته برای حمایت از اصلاح قانون کار برای زندانیان تا کاخ سفید هم رفته است.

همسر رپر معروف، کانیه وست، با اشاره به کار و مشغله فراوانش در زندگی می گوید: ما سابقا خیلی سخت کار می کردیم. به طوری که ساعت 3 صبح برای آرایش صورت و مو بیدار می شدیم و ساعت 5 صبح ضبط را شروع می کردیم. اما حالا فقط من هستم و مادری و کار. این مدل زندگی تجربه متفاوتی است.

کیم و خواهران و برادرش که معمولا برای جشن های خانوادگی شان پارک های موضوعی یا استادیوم های ورزشی را اجاره می کنند، امسال به دلیل پاندمی، فقط همراه با همسر و چهار فرزندش جشن کوچکی برگزار کرد.

کیم گفت: برنامه های خیلی بزرگی برای تولد 40 سالگی ام داشتم. قصد داشتم امسال چهل سالگی زن وحشی غربی را جشن بگیرم و یک لباس خاص گاوچرانی سفارش بدهم. اما نمی خواستم این ایده های جذاب برای یک مهمانی 5 نفره هدر برود. بنابراین احتمالا سال آینده در تولد 41 سالگی آن را اجرا خواهم کرد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست