فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تولد نخستین فرزند جیمز باند و ریچل وایز

روز چهارشنبه، چند ‌ رسانه‌ مختلف گزارش کردند که دنیل کریگ بازیگر نقش جیمز باند و همسرش ریچل وایز بازیگر سرشناس سینما، صاحب نخستین فرزند خود شده‌اند. فرزند این زوج، دختر است و به گفته‌ یک منبع ناشناس و گزارش سایت خبری Daily Mail، پدر و مادر او از به دنیا آمدن او بسیار مفتخر و شاد هستند. با این حال، تا لحظه‌ انتشار این خبر، همچنان جزئیاتی از نام فرزند این زوج بریتانیایی و زادروز دقیقش، از سوی کریگ و وایز منتشر نشده است.

وایز که 48 سال دارد، برای نخستین بار در اپریل امسال، اعلام کرد که به همراه کریگ که 50 ساله است، منتظر به دنیا آمدن نخستین فرزندشان هستند. در آن زمان، وایز در گفتگویی با روزنامه‌ نیویورک تایمز گفت: <به همین زودی‌ها بزرگی شکمم مشخص خواهد شد. من و دنیل، بسیار خوشحال هستیم، زیرا که قرار است یک انسان کوچک را به خانواده‌مان بیفزاییم. چه دختر باشد چه پسر، برای دیدن او بی‌تاب هستیم و ترجیح می‌دهیم که جنسیت کودک، پنهان بماند>.

این زوج هالیوودی، نخستین بار در سال 2011 و سر صحنه‌ فیلمبرداری فیلم Dream House با هم آشنا شدند. آنها پس از شش‌ ماه رابطه‌ عاشقانه، در ماه جون همان سال و یک مراسم خصوصی در منزل شان در شهر نیویورک، با هم ازدواج کردند. فرزندی که به دنیا آمده، هم برای کریگ و هم برای وایز، در مجموع فرزند دوم به شمار می‌آید. نخستین فرزند وایز که نتیجه‌ رابطه‌ او با دارن آرونوفسکی کارگردان سینماست، هنری نام دارد و 12 ساله است. کریگ نیز یک دختر 26 ساله به نام الا دارد که نتیجه‌ ازدواجش با فیونا لودن بازیگر سینماست.

گرچه این زوج هنرمند، که به پنهان نگاه داشتن روابط شان از دید رسانه‌ها مشهورند، هنوز خبر زاده‌شدن فرزندشان را تایید نکرده‌اند، اما سایت Daily mail گزارش کرده که این دو؛ بسیار شاد هستند. در عکس‌هایی که این سایت در روز چهارشنبه منتشر کرد، این زوج دیده می‌شوند که به همراه این نورسیده، در خیابان‌های نیویورک قدم می‌زنند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *