فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

توضیح سوزان ساراندون درباره دلیل علاقه به رابطه با مردان جوان

 

 

سوزان ساراندون در سال 2015 از دوست پسر فیلمنامه ‌نویس خود، جاناتان بریکلین که 31 سال از خودش کوچکتر بود، پس از 5 سال رابطه عاشقانه جدا شد. بازیگر 74 ساله هالیوود در مصاحبه اخیر با سم نیل دوست قدیمی خود و خبرنگار دیلی‌ تلگراف، دلیل اینکه دوست دارد با مردان جوان تر از خود وارد رابطه عاشقانه شود را توضیح داد. 

سوزان در پاسخ به سم 73 ساله که از او پرسید چه چیز را درباره مردان دوست دارد صادقانه گفت: مردان جوان معمولا جسور و غیر محافظه کار هستند. او ادامه داد: در حال حاضر پیدا کردن مرد سالخورده ای که برای من مناسب باشد برایم کار سختی است و این مساله ای است که هر موقع با مرد جوانی وارد رابطه عاشقانه می‌ شوم اطرافیانم به من گوشزد می‌ کنند. او در ادامه به شوخی گفت به دنبال شخصی مانند خود سم می گردد، کسی که همچنان کنجکاو و به دنبال ماجراجویی باشد! سوزان گفت فکر می کنم فقط دوست دارم با افرادی باشم که با مشتاقانه به جهان پیرامون خود نگاه می کنند و با کنجکاوی سوال می‌ پرسند. که البته پیدا کردن چنین افرادی در میان جوانان بسیار راحت ‌تر است چون هنوز خیلی چیزها را نمی دانند و همه چیز برای ایشان جدید است، اما آدم ها وقتی به سن خاصی می رسند محتاط تر می شوند و ترجیح می دهند در دایره امن خود بمانند. سوزان ادامه داد: فکر می‌ کنم به همین دلیل است که بیشتر جذب هنرمندان می شوم نه صرفا بازیگران. من عاشق آدم هایی هستم که علاقه و اشتیاق برای خلق چیز جدیدی دارند. 

رابطه عاشقانه سوزان با جاناتان بریکلین با یک سفر کوتاه به شیلی، چند ماه پس از اعلام پایان رابطه 23 ساله او از تیم رابینز آغاز شد. سوزان در سال 1979 با کریس ساراندون بازیگر ازدواج کرده بود. بازیگر برنده دو اسکار از این ازدواج 12 ساله صاحب دو پسر  به نام‌ های جک و مایلز شد، و یک دختر به نام اوا نیز از کارگردان ایتالیایی، فرانکو آموری، دارد. سوزان در مصاحبه‌ ای با یک نشریه انگلیسی در سال 2014 گفت: به نظرم فاصله سنی در رابطه مهم نیست، بلکه عشق واقعی است که رابطه را می سازد. او در این مصاحبه گفت این روح افراد است که مرا به خود جذب می کند. وقتی به کسی عشق واقعی دارید مساله‌ سن، جنسیت و رنگ پوست دیگر اهمیتی ندارد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست