اخباراخبار کانادا

توصیه برای مسافران آمریکا: ماری جوانا را تا حد امکان با پول نقد بخرید

اتاوا- کمیسیونر حریم خصوصی به کانادایی هایی که قصد خرید ماری جوانا با کارت اعتباری را دارند، توصیه می کند که در صورت نگرانی بابت استفاده از کارت اعتباری، آن را نقد بخرند. در بیانیه کمیسون، به غیرقانونی بودن ماری جوانا در اکثر حوزه های قضایی خارج از کانادا و پیامدهای خرید ماری جوانا با کارت اعتباری اشاره شده است. در بخشی از بیانیه آمده است: <اطلاعات شخصی خریداران ماری جوانا حساس می باشد. برخی از کشورها ممکن است در صورت اطلاع از خرید هر چند قانونی ماری جوانا توسط فرد، به او اجازه ورود ندهند.

همانطور که می دانید، اواسط اکتبر 2018، ماموران مرزی آمریکا اعلام کردند که در صورت تشخیص احتمال مصرف ماری جوانا در آمریکا توسط مسافر ورودی به آن کشور، احتمال محروم شدن فرد از اجازه ورود وجود دارد. براساس قوانین آمریکا، ماموران مرزی می توانند متقاضی ورود را در صورت داشتن سابقه مصرف ماری جوانا، مادام العمر از ورود به کشور منع کنند. علیرغم اخطاریه گمرک آمریکا، وکلای متخصص در زمینه مهاجرت می گویند که از اکتبر 2018 و قانونی شدن ماری جوانا در کانادا، هیچ مسافر عادی به این دلیل از ورود به آمریکا منع نشده است. تنها مورد به فرد بریتیش کلمبیایی مربوط  است که برای احداث مرکز پرورش ماری جوانا در نوادا سرمایه گذاری کرده بود.

در بیانیه کمیسیونر حریم خصوصی به فروشندگان ماری جوانا در کانادا توصیه شده که در صورت امکان از ثبت اطلاعات خریداران خودداری کنند تا به این وسیله امکان دستیابی دولت های خارجی به اطلاعات شخصی خریداران به حداقل برسد. به فروشندگان همچنین توصیه شده که اطلاعات مربوط به خریداران را بصورت امن و مطمئن ذخیره کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *