صفحه اصلی / اخبار / تورنتو نیز صاحب ملکه شد؛ البته به لطف <میدیوال تایمز>

تورنتو نیز صاحب ملکه شد؛ البته به لطف <میدیوال تایمز>

Razi-Clinic

تورنتو- مجتمع تفریحی، سالن نمایش و رستوران Medieval Times تورنتو با سابقه فعالیت 34 ساله، گامی نمادین برای برقراری برابری جنسیتی در سازمان خود برداشته است. سیندی ویلسون، سخنگوی این مرکز در گفتگو با خبرنگاران، خبر انتخاب اولین ملکه برای Medieval Times تورنتو طی سال جاری را اعلام کرد. این مرکز، هر چند سال یک بار، یک نمایش جدید با داستانی تازه را در 9 سالن متعلق به خود در آمریکای شمالی، اجرا می کند. شوی جدید که Sovereign نام دارد، برای اولین بار طی تاریخچه 34 ساله فعالیت Medieval Times با یک ملکه و نه پادشاه، اجرا خواهد شد.

آلیسا او دانل  26 ساله، که در Medieval Times شیکاگو کار می کند،  پس از 4 سال کار به عنوان <شاهدخت>، ارتقای مقام گرفت و تاج سلطنت را بر سر گذاشت. او که جزو اولین ملکه های Medieval Times می باشد، برای فردی که به عنوان ملکه تورنتو انتخاب می شود، توصیه ارزشمندی دارد و می گوید که ملکه باید اعتماد به نفس داشته و در عین حال مهربان و قوی باشد.

مانع بعدی که بایستی از سر راه کارکنان زن Medieval Times برچیده شود، ارتقای آنها به مقام <شوالیه> است. تا به این لحظه هیچ زنی به عنوان <شوالیه> انتخاب نشده. زیرا شرکت در صحنه های نبرد و سوارکاری، جزو وظایف شغلی شوالیه ها می باشد.

علاقمندان به تماشای نمایش جنگجویان قرون وسطایی و صرف شام در Medieval Times  که در #10 Dufferin St. Toronto M6K 3C3 واقع شده، می توانند برای دریافت اطلاعات کامل در مورد هزینه بلیط و مکان اجرای برنامه، به وب سایت زیر مراجعه نمایند.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *