صفحه اصلی / اخبار / تورنتو در صدر ده شهر کانادا با بیشترین آلودگی به ساس

تورنتو در صدر ده شهر کانادا با بیشترین آلودگی به ساس

banner-niazmandiha2

تورنتو- مسوولین Orkin Canada یکی از بزرگترین شرکت های ارائه کننده خدمات مبارزه با آفات در کانادا، اخیرا فهرست 10 شهر کانادا با بیشترین آلودگی به ساس (bed bug) را منتشر کردند. متاسفانه تورنتو، از نظر میزان آلودگی در صدر جدول قرار دارد. فهرست مورد اشاره بر اساس تعداد پاکسازی های انجام شده در اماکن مسکونی و تجاری در یک شهر خاص تهیه شده است. لازم به ذکر است، با اینکه اسکاربورو، بخشی از تورنتو محسوب می شود، اما در این فهرست به عنوان شهر مستقل از آن نام برده شده است. این 10 شهر عبارتند از:

  1. تورنتو
  2. وینی پگ
  3. ونکوور
  4. اتاوا
  5. سنت جان
  6. ادمونتون
  7. هالیفکس
  8. سادبوری
  9. اسکاربورو
  10. کلگری

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آمریکا (CDC)، آلودگی با ساس عمدتا در کشورهای در حال توسعه مشاهده می شد، اما به سرعت در حال گسترش به آمریکا، کانادا، انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی است. حضور ساس در یک مکان تجاری یا مسکونی، به پاکیزه بودن یا نبودن محل مربوط نیست. بلکه ساس حتی ممکن است در هتل ها و استراحتگاه های 5 ستاره نیز وجود داشته باشد.

با اینکه ساس ناقل بیماری نیست، اما نیش آنها باعث خارش، واکنش های آلرژیک یا عفونت ثانویه پوستی می شود. لازم به ذکر است که اثر نیش نزد برخی از افراد ممکن است 14 روز بعد، نمایان شود.

hamidreza-safipour

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *