فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تنها راه حل اختلاف دو برادر سلطنتی: انجام وظایف و مسئولیت ها با ویلیام، برخورداری از آزادی آمریکا با هری

 

 

کارشناسان معتقدند تنها راه حل اختلاف بین پرنس هری و پرنس ویلیام این است که دوک و دوشس ساسکس از آزادی آمریکا لذت ببرند و دوک و دوشس کمبریج زندگی خود را وقف وظایف سلطنتی کنند.

رابرت لیسی، تاریخ نگار سلطنتی، معتقد است احتمال دارد در سال جدید دوک ساسکس و دوک کمبریج با هم به نوعی صلح و آشتی برسند، اما رابطه دو برادر هیچ گاه مثل سابق نخواهد شد.

هری 36 ساله و مگان 39 ساله همراه با آرچی، پسر یک ساله شان، در حال حاضر در خانه مجلل 14 میلیون دلاری خود در سانتا باربارا اقامت دارند و خود را از همه مسئولیت های سلطنتی کنار کشیده اند.

رابرت گفت سابقه اختلاف آنها همیشه در خاطر باقی خواهد ماند. اختلافی که نشان می دهد هر یک از آنها از رابطه ناموفق پدر و مادرشان درس متفاوتی گرفته اند. به گفته او، در حالی که ویلیام جدیت در انجام وظایف را آموخته و می داند تا روزی که پادشاه آینده انگلیس شود باید خود را آماده نگه دارد، هری از رابطه پدر و مادرش یاد گرفته که بدون قید و شرط به دنبال عشق خود برود. رابرت گفت: والدین او در یک ازدواج قراردادی و بدون عشق گیر افتاده بودند و هری نمی خواهد اشتباه آنها را تکرار کند.

 

 

گفته می شود آغاز اختلاف دو برادر به اوایل آشنایی هری و مگان در سال 2017 و زمانی برمی گردد که ویلیام از هری خواست در این رابطه عجله نکند.

اختلاف بین آن دو کم کم آن قدر جدی شد که آنها تا چند هفته بعد از عروسی هری و مگان با هم حرف نمی زدند. پس از آن هم خروج این زوج از خانواده سلطنتی، ویلیام و چارلز را بسیار ناراحت کرد.

هری در مستندی در سال 2019 تایید کرد که در حال حاضر او و برادرش در دو مسیر کاملا متفاوت قرار دارند.

البته او افزود: مسایلی پیش می آید، اما ما با هم برادریم و همیشه برادر خواهیم ماند. گفته می شود این دو برادر در دوران لاک داون ناشی از پاندمی از طریق زوم با هم دیدار کرده اند.

در این میان، بسیاری امیدوارند رونمایی از مجسمه پرنسس دایانا در قصر کنزینگتون در آگوست 2021 به نزدیک شدن بیشتر دو برادر کمک کند. 

این مجسمه در بیستمین سالگرد درگذشت پرنسس دایانا و به یاد تاثیر مثبتی که او بر انگلیس و سراسر جهان گذاشت، رونمایی خواهد شد.

درباره رابطه دو برادر، آنجلا، از تاریخ نگاران خاندان سلطنتی، نوشت: پرنس هری از زمانی که به کالیفرنیا مهاجرت کرده به سایه ای از خود قبلی اش تبدیل شده است. او افزود: در حالی که قبلا از اینکه طفیلی ویلیام حساب بشود، عصبانی می شد، حالا ظاهرا پذیرفته که نسبت به مگان همیشه نفر دوم باشد.

اوایل هفته گذشته، دوک و دوشس سابق ساسکس، وبسایت موسسه غیر انتفاعی خود با نام آرچی ول را راه اندازی کرده و هدف خود را ساختن دنیایی بهتر عنوان کردند

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست