اخباراخبار کانادا

تنش در کمپین انتخاباتی ترودو در نزدیکی تورنتو 

 

تورنتو- جاستین ترودو، تنها چند روز پس از انحلال پارلمان و اعلام انتخابات زودهنگام، مبارزات انتخاباتی اش را آغاز کرده است. او و سایر نامزدهای احزاب، تا 20 سپتامبر برای جلب نظر رای دهندگان فرصت دارند. 

اما به نظر می رسد که کمپین انتخاباتی ترودو، چندان خوب شروع نشده است و حضور او، بخصوص در کوبورگ – انتاریو، تنش هایی را ایجاد کرده است. 

ترودو در حین سخنرانی برای صدها نفر از ساکنان این شهر که در فاصله دو ساعته شرق تورنتو واقع شده است، بارها با واژه هایی مانند خیانتکار، مورد خطاب قرار گرفت و برخی از حاضران حتی خواهان استعفای او شدند. 

در حالی که سخنان او که عمدتا بر روی پاندمی متمرکز شده بود، همزمان با کف زدن و هو کردن حاضران روبرو شد، اما افرادی که مقابل نانوایی و کافی شاپ Black Cat  اجتماع کرده بودند، بر سر مسائل مختلف، از جمله ماسک و واکسیناسیون اجباری، با یکدیگر درگیر شدند. 

همانطور که خبرنگار CBC  در توییت خود اشاره کرد، استفاده یا عدم استفاده از ماسک توسط حاضران در این گردهمایی، به وضوح اختلاف نظر آنها را نشان داد. 

 

 

برخی از شاهدان عینی می گویند که تعدادی از حاضرین در جلسه که به نظر می رسید عضو گروه Proud Boys بودند، بر خلاف حضور در کانادا، کلاه MAGA یا Make America Great Again  بر سر داشتند. 

جاستین ترودو در دو منطقه دیگر انتاریو نیز با استقبال گرم روبرو نشده است. از جمله در ناپانی و آرورا– انتاریو. 

ترودو در مورد رویدادهای کوبورگ گفت: وجود افراد با دیدگاه های متفاوت یکی از نقاط قوت این کشور است.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست