اخباراخبار کانادا

تمرکز دولت انتاریو بر بهبودی اقتصاد از پاندمی و جلوگیری از لاک داون بعدی

انتاریو- الیزابت دادزول، فرماندار کل انتاریو، دوشنبه 4 اکتبر، برنامه دولت داگ فورد در آستانه بازگشایی مجلس انتاریو را قرائت کرد. داگ فورد در حالی دستور کار جدید دولتش را ارائه کرد که تنها 8 ماه به انتخابات آتی انتاریو باقی مانده است.
به لطف نرخ بالای واکسیناسیون انتاریو و واکسینه شدن بیش از 86 درصد از شهروندان واجد شرایط با حداقل یک دوز واکسن کووید، این استان در حال ورود به مرحله جدیدی از همه گیری است و در حالی که ممکن است موارد ابتلا افزایش یابند، اما دلیلی برای وحشت مردم وجود ندارد.

در بخشی از برنامه قرائت شده آمده است: دولت سعی خواهد کرد تا اختلالات در مشاغل و زندگی خانواده ها را به حداقل برساند. هدف نهایی و مشترک، جلوگیری از قرنطینه های آتی است؛  هزینه های مضاعف در دوران پاندمی، انتاریو را با مشکل مالی روبرو کرده است ، بر اساس آخرین پیش بینی ها، کسری بودجه 22-2021، حدود 32.4 میلیارد دلار می باشد، اما بر اساس برنامه جدید دولت انتاریو، بهبود اقتصادی با کاهش هزینه ها یا افزایش مالیات همراه نخواهد شد.

در بخش دیگری از برنامه قرائت شده آمده است: در تاریک ترین روزها، جز قدرت، عزم، شفقت، سخاوت و غرور… مشاهده نکردیم. این روحیه است که ما را در ساخت آینده ای روشن تر و مرفه تر، هدایت می کند.

دولت همچنین بر اثرات منفی پاندمی بر جوانان، دانشجویان و کارکنان صنعت مهمان نوازی اشاره کرده و اذعان کرد که حقوق کارکنان با افزایش هزینه ها مطابقت ندارد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست