اخباراخبار کانادا

تمدید وضعیت اضطراری در انتاریو برای 2 هفته دیگر

 

به گزارش بلاگتو، دولت استانی مجددا وضعیت اضطراری در انتاریو را برای 2 هفته دیگر، تا 29 جولای، تمدید کرد. با حفظ 35 دستور مربوط به شرایط اضطراری، دولت برای حمایت از گروه های آسیب پذیر در برابر پاندمی و همچنین دنبال کردن دستور مرحله ای بازگشایی ها قدرت انعطاف بیشتری خواهد داشت. تمدید وضعیت اضطراری در حالی صورت می پذیرد که هفتم جولای دولت استانی طرح بازگشایی انتاریو (واکنش منعطف به کووید-19) را ارائه کرده بود. در صورت تصویب این طرح، دولت می تواند قوانین وضعیت اضطراری را تا پایان سال 2020 لازم الاجرا نگه دارد، حتی اگر استان را در وضعیت اضطراری اعلام نکند. وضعیت استان انتاریو از 17 مارچ اضطراری اعلام شد که تا 29 جولای نیز ادامه خواهد داشت.

داگ فورد گفت: با وجود اینکه شاخص های سلامت استان رو به بهبود است، اما باید همچنان حالت تدافعی خود را حفظ کرده  و تنها در زمانی که خطر کاملا رفع شده باشد، از وضعیت اضطراری خارج شویم.

او افزود: با دنبال کردن برنامه بازگشایی مرحله ای، شاهد بازگشت مردم به کار و فعالیت های اجتماعی خود در شرایطی ایمن هستیم. ما نمی خواهیم پیشرفت چشمگیری را که به کمک هم به دست آورده ایم، از دست بدهیم. بنابراین از همه تقاضا می کنم همچنان توصیه های بهداشت و سلامت را جدی بگیرند

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید