اخباراخبار کانادا

تلاش شهرداری برای پیشگیری از سرقت آب معادل گنجایش سیصد و چهل و هشت استخر المپیک

تورنتو- سارقان آب سالانه 3.4 میلیون دلار به مالیات دهندگان ضرر و زیان وارد کرده و ریسک آسیب دیدن پمپ های آتش نشانی را افزایش می دهند. شهرداری میزان آب سرقت شده در سال را حدود 870 هزار متر مکعب که برای پر کردن 348 استخر المپیک کافی است، تخمین می زند. 

مسوولین شهری برای مبارزه با سرقت آب تدابیری را اندیشیده است و برای جبران خسارت وارده قصد دارد مردم را به خرید آب به صورت عمده به جای سرقت آن تشویق کند. 

لاوسون اوتز، از مدیران سازمان آب تورنتو، امیدوار است که پروژه آزمایشی شهرداری و ایجاد ایستگاه خرید آب در بسیاری از مناطق   GTAبه کاهش سرقت آب بینجامد. اوتز گفت: به این ترتیب یک شرکت لنداسکیپینگ که برای انجام پروژه به آب نیاز دارد می تواند آن را از یکی از ایستگاه های ما خریداری کند و با افتتاح حساب نزد ما، مبلغ آن را پرداخت کند. 

لازم به ذکر است که شهرداری ناحیه دورهام، آوریل سال جاری کمپینی را برای تشویق ساکنان منطقه به همکاری جهت مبارزه با سرقت آب راه اندازی کرد و از ایشان خواست که هرگونه فعالیت مشکوک در اطراف پمپ های آتش نشانی را گزارش کنند. برای متخلفین از قانون 5 هزار دلار جریمه در نظر گرفته شده است. 

نکته مهم اینکه در صورت دستکاری شدن پمپ های آتش نشانی، احتمال عمل نکردن آنها در عملیات اطفای حریق وجود دارد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان