فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تغییر نام مرد انگلیسی به سلین دیون در عالم مستی

 

 

مردی که نام اصلی خود یعنی توماس داد را به سلین دیون تغییر داده حالا سعی دارد به خاطر بیاورد که چه طور این اتفاق افتاده است.

داد در گفتگو با بیرمنگام لایو گفت احتمالا ضمن تماشای کنسرت سلین دیون مقدار زیادی الکل نوشیده بوده که در نتیجه علاقه ای که به این خواننده دارد، درخواست تغییر نام را ارسال کرده است.

او درباره خواننده افسانه ای اهل کبک گفت: من عاشق سلین دیون هستم، دروغ نمی گویم. در طول لاک داون کنسرت های زنده زیادی را از تلویزیون تماشا می کردم و حالا تنها احتمالی که می توانم بدهم این است که در حالت مستی مشغول دیدن یکی از کنسرت های او بوده ام که چنین تصمیمی گرفته ام.

توماس 30 ساله که کارمند هتل است در استفوردشایر انگلیس زندگی می کند و در سال 2019 در کنسرت سلین دیون در بیرمنگام شرکت کرده است.

 

 

توماس داد سابق و سلین دیون جدید می گوید چند روز بعد از کریسمس نامه های مربوط به تغییر نام را در صندوق پستی اش پیدا کرده و متوجه شده 89 پوند نیز بابت این تغییر نام پرداخت کرده است.

پروسه تغییر نام در انگلیس پروسه ساده ای است که پس از تغییر نام، برگه ای در اختیار شخص قرار می گیرد که به استناد آن می تواند نام خود را در سایر مدارک مانند گواهینامه و پاسپورت تغییر دهد.

سلین دیون جدید می گوید قصد ندارد فورا به نام قبلی اش برگردد. او گفت باید در این باره بیشتر فکر کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست