صفحه اصلی / اخبار / تعقیب پسربچه دو ساله تا خانه توسط خرس سیاه

تعقیب پسربچه دو ساله تا خانه توسط خرس سیاه

banner-niazmandiha2

بریتیش کلمبیا- الری فروود، ساکن Gibsons  بریتیش کلمبیا در گفتگو با خبرنگار CTV گفت که شنبه گذشته یک خرس سیاه به دنبال پسر دو ساله اش از پله ها بالا آمده و از درب باز پاسیو وارد خانه شان شد. الری می گوید: حوالی ساعت 5 و 30 دقیقه بعد از ظهر بود که متوجه ورود خرس به خانه شدم. ترسیده بودم و با خود فکر کردم که چه باید بکنم؟ دوست ام، که متوجه خرس شده بود از من خواست که بچه ها را بردارم و در اتاق خواب پناه بگیرم.

فروود درب اتاق خواب را قفل کرد ولی صدای دوست اش را که سعی می کرد با فریاد و کوبیدن ظروف آشپزخانه به همدیگر خرس را بترساند و فراری بدهد را می شنید. دوست فروود موفق شد به کمک یک صندلی، خرس را وادار به عقب نشینی کند. پس از خارج شدن خرس از درب پاسیو، این فرد سعی کرد درب را ببندد اما سر خرس میان در گیر کرده بود. بنابراین تنها کاری که از دست اش بر می آمد را انجام داد و با مشت به پوزه خرس کوبید و درب را به روی خرس بست و چند عکس از خرس خشمگین گرفت.

پلیس RCMP که با تماس صاحبخانه به محل اعزام شده بود، سعی کرد با به صدا درآوردن بوق اتومبیل  و پرتاب شیشه آب، خرس را فراری بدهد، اما خرس مجددا به طرف خانه بازگشت و وارد گاراژ شد. ماموران پلیس، به ناچار مجبور شدند خرس 113 کیلویی را هلاک کنند.

به گفته اداره پلیس منطقه، این هشتمین خرسی است که طی تابستان سال جاری توسط ماموران کشته شده است.

town-country-bmw3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *