فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تشکر ملانیا از لِبران جیمز، برای کمک به کودکان

یک روز پس از حمله لفظی<دونالد ترامپ> رئیس جمهور آمریکا، در توییتر به <لبران جیمز>، همسر او از این بازیکن تیم Los Angeles Lakers برای خدماتش به کودکان قدردانی نمود. خانم <استفانی گریشام> سخنگوی بانوی اول آمریکا، روز شنبه از طرف او بیانیه‌ای صادر کرد که می‌گوید: <به نظر می‌رسد که لبران جیمز، دارد با تلاش‌های بسیارش، کارهای نیکویی برای فرزندان و نسل آینده‌ کشور انجام می‌دهد. بانوی اول، آنچنان که همیشه نیز گفته، همه مسوولین و مردم را دعوت می‌کند تا در مورد مسایلی که فرزندان مان امروزه با آنها روبرو هستند، به گفتگو و تبادل نظر بپردازند>.

<لبران جیمز> ستاره‌ بسکتبال آمریکا، اخیرا با <دان لمون> از شبکه‌ خبری CNN گفتگویی داشت که در آن درباره‌ گشایش یک مدرسه‌ ابتدایی که هزینه‌های آن، توسط بنیاد خیریه‌ او تامین شده، سخن گفت. این مدرسه قرار است به کودکان و دانش‌آموزانی کمک کند که به دلایل اجتماعی مانند فقر، احتمال گرایش به جرم و جنایت را دارند و به آنها At-risk children یا <کودکان در خطر> گفته می‌شود. <جیمز> در بخشی از سخنانش، به انتقاد از <دونالد ترامپ> پرداخت که دلیلی شد برای حمله‌ لفظی رئیس‌جمهور آمریکا به او.

اما <گریشام> سخنگوی <ملانیا ترانپ>، در بیانیه‌اش که در دنیای آنلاین منتشر شده، همچنین درباره‌ مدرسه‌ <لبران جیمز> سخن می‌گوید که Promise نام گرفته است. در این بیانیه آمده است: <برنامه‌ بانوی اول برای کمک به کودکان، شامل بازدید از سازمان‌ها، بیمارستان‌ها و مدارس نیز می‌شود. او از بازدید از مدرسه‌ Promise که در منطقه‌ Akron واقع شده، نیز استقبال می‌کند>.

اما <لبران جیمز> در مصاحبه‌اش گفته بود که هرگز روبروی ترامپ نخواهد نشست، گرچه روشن نیست که آیا این گفته‌ او شامل <ملانیا ترامپ> هم می‌شود یا نه. در پاسخ توییتری که <ترامپ> روز جمعه به انتقادات <لبران جیمز> داد، آمده است: <لبران جیمز همین الان با احمق‌ترین مرد تلویزیون <دان لمون> مصاحبه‌ای داشت. او باعث شد که لبران، باهوش به نظر برسد، که البته کار ساده‌ای نیست. من هوادار <مایکل جوردن> هستم>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان