صفحه اصلی / اخبار / تروریست داعشی  <کندین تایر> به زور در برابر قاضی قرار گرفت!

تروریست داعشی  <کندین تایر> به زور در برابر قاضی قرار گرفت!

banner-niazmandiha2

تورنتو- همانطور که در خبرهای هفته گذشته آمد، رهاب دوگموش 32 ساله، زن تورنتویی نقاب دار که به کارکنان و مشتریان Canadian Tire حمله کرده بود، از خارج شدن از سلول زندان و حضور در دادگاه امتناع کرد. اما به حکم قاضی مجبور شد پنجشنبه گذشته از طریق ارتباط ویدیویی مقابل قاضی قرار بگیرد. وی در برابر دوربین قرار گرفت، اما از همکاری با قاضی و پاسخ دادن به سوالات امتناع کرد.

دوگموش که توسط دو افسر پلیس مقابل دوربین نگه داشته شده بود، از طریق مترجم خطاب به دادگاه گفت: شما همه کافر هستید. من آنچه شما می پرستید را پرستش نمی کنم.

متهم با 21 اتهام، از جمله اقدام به قتل و ارتباط با گروه تروریستی روبرو می باشد. او متهم است که 3 جون سال جاری با چوب گلف به کارکنان و مشتریان فروشگاه Canadian Tire حمله کرده و سپس آنها را با کارد یا خنجر تهدید کرده بود.

دوگموش در اولین حضورش در دادگاه در ماه جون، حمایت اش از داعش را اعلام کرد. وی پس از آن از حضور در 3 جلسه دادگاه خودداری کرد، تا اینکه قاضی دستور خارج کردن متهم از سلول و آوردن وی به دادگاه را صادر کرد.  بررسی پرونده دوگموش هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت. قاضی هفته آینده در مورد اینکه آیا متهم از نظر سلامت عقلی صلاحیت حضور در دادگاه و محاکمه شدن را دارد یا خیر، تصمیم گیری خواهد کرد.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *