فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ترانه‌های رقصی جدید جرج مایکل، منتشر می‌شوند

هواداران جرج مایکل، خواننده‌ درگذشته‌ بریتانیایی، باید آماده باشند. زیرا آلبوم ترانه‌های رقصی او، که هواداران مدت‌ها در انتظارش بودند، قرار است به زودی منتشر شود. این ستاره‌ موسیقی پاپ – که در روز کریسمس سال 2016 و در سن 53 سالگی درگذشت– کار بر روی این آلبوم را از سال 2011 آغاز کرد. او خود گفته، که ترانه‌های این آلبوم بازتاب‌دهنده‌ رابطه‌ مردان همجنسگرا، با موسیقی رقصی است.

دیوید آوستین یکی از دوستان مایکل، گفته ترانه‌های مشهور آلبوم یاد شده، در مجموعه‌ای که در حال انتشار است، خواهد بود. او می‌گوید: <یک سری آهنگ های رقصی هستند که خود او ضبط کرده بود، و برخی کارهای تمام‌شده هم در میان آنها هستند. در میان ترانه‌های این مجموعه، برخی از بهترین‌های این خواننده یافت می‌شوند>.

تا این لحظه، همچنان تاریخ انتشار این آلبوم تازه، که دو سال پس از مرگ مایکل منتشر می‌شود، هنوز اعلام نشده است. سال گذشته، راب استرینگر مدیرعامل کمپانی Sony Music Entertainment گفت که امکان بیرون دادن آهنگ‌های جدید از این خواننده وجود دارد. اما استرینگر گفته بود، تنها در صورت موافقت خانواده‌ مایکل، این آهنگ‌ها منتشر خواهند شد.

جرج مایکل پیشتر، در سال 2011 و در جریان کنفرانس خبری تور Symphonica در لندن، از این آلبوم رقص سخن گفته بود. او در این مراسم گفت: <برای این آلبوم قرار است با هنرمندان همجنسگرا و یا آنها که با همجنسگرایی آشنا هستند، کار کنم. این مجموعه ترانه، ترکیبی خواهد بود از ترانه هایی که خودم و چند هنرمند همجنسگرای دیگر می‌خوانند، و ترجیحا می خواهم از هنرمندان ناشناس استفاده کنم>. او در ادامه گفت: <من همچنین از یک سری تهیه‌کنندگان و طراحان معروف رقص در ساخت این آلبوم استفاده کرده‌ام که بتوانم آن را، به یک اثر به یادماندنی تبدیل کنم. باید بگویم که ارتباط مردان همجنسگرا با موسیقی رقصی، بسیار فراتر از ارتباط سایر مردان با این موسیقی است>.

سال گذشته، آلبوم Listen Without Prejudice از این خواننده، برای دومین بار از سال 1990، منتشر شد، و به سرعت به پرفروش ترین آلبوم موسیقی تبدیل گردید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان