علم و دانش

بیش از نیمی از آمریکایی ها زندگی در خانه ای بسیار کوچک را ترجیح می دهند

 

 

نتایج به دست آمده از نظرسنجی جدید نشان می دهد که محبوبیت خانه های کوچک در دوران پاندمی کروناویروس افزایش یافته است.

IPX1031 یک شرکت تابعه موسسه مالی فیدلیتی، نظرسنجی را با شرکت 2006 آمریکایی جهت ارزیابی علاقه عمومی به خانه های کوچک انجام داده است.  

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که زندگی در خانه ای کوچک را در نظر می گیرند. 86 درصد از افرادی که هنوز صاحبخانه نشده اند نیز خرید خانه کوچک به عنوان اولین خانه را در نظر دارند.

72 درصد از شرکت کنندگان گفتند که استفاده از یک خانه کوچک به جهت سرمایه گذاری را در نظر می گیرند. 

 

 

همانطور که گفته شد، خانه های کوچک در طول پاندمی به طور انکارناپذیری محبوب شده اند. مقرون به صرفه بودن، کارایی، سازگاری با محیط زیست و مینیمالیسم به عنوان چهار عامل جذاب، ذکر شده اند.

جای تعجب نیست که جنبه های اقتصادی زندگی مینیمالیستی از سوی 65 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی به عنوان فریبنده ترین عامل ذکر شده است. 

میانگین قیمت یک خانه کوچک بین 30 هزار تا 60 هزار دلار است، در حالی که طبق استاندارد IPX1031، میانگین قیمت یک خانه سنتی 233 هزار و 400 دلار می باشد. در نتیجه 79 درصد از پاسخ دهندگان ادعا کردند که وسع خرید خانه کوچک را دارند. در حالی که فقط 53 درصد توان خرید یک خانه سنتی را داشتند. 

 IPX1031  این نظر سنجی را بین 1 تا 5 نوامبر 2020  انجام داد. میانگین سن شرکت کنندگان 38 سال بود. اکثریت آنها درآمد زیر 80 هزار دلار داشتند. 37 درصد از پاسخ دهندگان در آمد زیر 40 هزار و 46 درصد بین 40 هزار تا 80 هزار دلار درآمد داشتند. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست