صفحه اصلی / اخبار / به گلوله بستن مشاور املاک در یکی از رستوران های معروف تورنتو

به گلوله بستن مشاور املاک در یکی از رستوران های معروف تورنتو

bahman-azimi-gif

تورنتو- شنبه شب، مردی وارد یکی از رستوران های معروف و شلوغ تورنتو به نام Michael’s on Simcoe شد و یک راست به طرف میزی رفت که سایمون جیانینی 54 ساله، از کارگزاران شناخته شده شرکت Royal LePage به همراه یکی از دوستان اش پشت آن نشسته بود. مرد مهاجم با قرار گرفتن مقابل جیانینی، چندین گلوله به سوی او شلیک کرد و او را به قتل رساند. پلیس تورنتو در حال حاضر به دنبال مظنون این حمله هدفمند و برنامه ریزی شده می باشد.

مهاجم مسلح، ملبس به هودی و گرمکن، در حالی که صورت اش را پوشانده بود، اندکی قبل از ساعت 9 شب شنبه، وارد رستوران مورد اشاره در دان تاون تورنتو شد. شاهدان عینی شلیک حداقل 4 گلوله را تایید کردند. مهاجم بعد از شلیک به سوی قربانی، رستوران را ترک کرده و با یک SUV سفید رنگ که منتظرش بود، فرار کرد. ماموران امداد پزشکی برای احیای جیانینی اقدام کرده و سپس او را به بیمارستان منتقل کردند.

در هنگام تیراندازی، حداقل 150 مشتری در رستوران حضور داشتند. لازم به ذکر است که به سایر مشتریان و فرد همراه جیانینی آسیبی وارد نشد. افسر پلیس شانون داوسون در گفتگو با خبرنگاران گفت: بسیاری از مشتریان در پی این حادثه ترسیده و رستوران را به سرعت ترک کردند. به همین دلیل نتوانستیم با همه آنها گفتگو کنیم. از شاهدان عینی می خواهیم که اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار بدهند.

سایمون جیانینی که متاهل و پدر دو فرزند بود، به عنوان مشاور و کارگزار املاک و مستغلات، از شهرت و اعتبار زیادی در تورنتو برخوردار بود.

این دومین بار طی دو سال گذشته بود که رستوران مورد اشاره به صحنه جنایت تبدیل شد. اندکی قبل از ساعت 10 شب 20 سپتامبر 2015، دو مرد در حالی که صورت شان را با ماسک پوشانده بودند، وارد آن شده و به سوی دو نفر از مشتریان رستوران آتش گشودند. قربانیان تری نگوین 29 ساله و یک زن 28 ساله، در این حمله به شدت مجروح شدند. افسر پلیس داوسون، معتقد نیست که بین این دو تیراندازی ارتباطی وجود داشته باشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *