صفحه اصلی / اخبار / به زودی در شمال انتاریو؛ تحویل کالا به وسیله <درون>

به زودی در شمال انتاریو؛ تحویل کالا به وسیله <درون>

Leeza

انتاریو- در پی موفقیت آمیز بودن تحویل آزمایشی کالا به وسیله <درون> در منطقه دورافتاده Moose Cree First Nation در شمال انتاریو، ایده رساندن مواد غذایی، دارو و مایحتاج دیگر به مناطق دورافتاده، از جمله جزیره Moose Factory یک گام دیگر به تبدیل شدن به واقعیت نزدیک شد.

کارکنان شرکت Drone Delivery Canada (مستقر در تورنتو)، اوایل ماه جاری به James Bay Coast سفر کردند تا با همکاری اقوام نخستین ساکن منطقه، تحویل کالا توسط <درون> را آزمایش کنند. این دستگاه های پرنده، می توانند 10 کیلومتر را طی کرده و در هر نوبت 10 پوند بار حمل کنند.

تونی دی بندتو، مدیر اجرایی Drone Delivery Canada معتقد است که فن آوری اش بر زندگی ساکنان مناطق دورافتاده و محروم از امکانات زیربنایی، تاثیر مثبت خواهد گذاشت. وی گفت که هدف از اجرای پروژه آزمایشی تشخیص نحوه کارکرد فن آوری در شرایط آب و هوایی واقعی بود. طی اجرای پروژه همچنین مدت پرواز و مسیر مناسب بررسی شد.

این شرکت قصد دارد آزمایشات تکمیلی را در Moosonee انجام داده و برای راه اندازی سیستم تحویل کالا با <درون> با سازمان های دولت مسوول، از جمله وزارت حمل و نقل کانادا همکاری نماید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *