علم و دانش

به زودی؛ ورود آبجوی حاوی ماری جوانا به بازار

تولید کنندگان نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی  برای کسب سود بیشتر برای افزودن ماری جوانا به محصولات خود تلاش می کنند. آنها نمی خواهند فرصت بدست آوردن سهمی از بازار نوشیدنی های حاوی ماری جوانا را از دست بدهند. به پیش بینی کارشناسان نوشیدنی های حاوی ماری جوانا، 20 درصد از بازار ماری جوانای خوراکی را به خود اختصاص خواهند داد. میزان فروش این محصولات در آمریکا تا سال 2020، ششصد میلیون دلار پیش بینی شده است. در ایالت کلرادو که در سال 2014، مصرف تفننی ماری جوانا را قانونی اعلام کرد، فروش نوشیدنی های حاوی این ماده تا سال 2017، دو برابر افزایش داشت.

شرکت PepsiCo Inc. و Coca-Cola به دلیل عدم تمایل روزافزون مردم به نوشیدنی های اشباع شده با قند، با افت فروش روبرو می باشند. هنگامی که مسئولین PepsiCo. شایعه افزوده شدن ماری جوانا به محصولات خود را تکذیب کردند، ارزش سهام شرکت کاهش یافت. Coca-Cola، اخیرا اعتراف کرد که ممکن است CBD (ماده غیرروان گردان موجود در ماری جوانا) را به محصولات اش بیفزاید.

شرکت آبجوسازی Molson Coors Brewing Co. بر روی ساخت آبجوی حاوی ماری جوانا سرمایه گذاری کرده و Diageo Plc که انواع لیکیورها را تولید می کند نیز برای ورود به بازار ابراز تمایل کرده است. آنها به خوبی می دانند که مصرف کنندگان جوان، ممکن است آبجو و یا شراب معمولی را با نوع حاوی ماری جوانا جایگزین کنند. بنابراین برای جذب آنها به سوی خود تلاش می کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0