اخباراخبار کانادا

به زودی؛ بازگشایی آرایشگاه ها با مقررات و شیوه کار جدید! 

کانادا- Globe and Mail: با توجه به قصد دولت های استانی برای بازگشایی سالن های آرایش، صاحبان اینگونه اماکن به دنبال یافتن راهی برای ارائه خدمات ضمن رعایت مقررات ایمنی و توصیه های بهداشتی در دوران پاندمی می باشند. 

تایلر موری، صاحب سالن آرایشگاه Parlour Salon در تورنتو می گوید که به دلیل جلوگیری از انتقال ویروس، برخی از کارهای لذت بخشی که در سالن آرایش انجام می شد، حذف خواهند شد. از جمله هیچ مشتری بدون وقت ملاقات قبلی پذیرفته نشده، نوشیدنی و قهوه تعارف نشده و از مجله هم خبری نخواهد بود. احتمال اینکه دمای بدن مشتریان در بدو ورود چک شود نیز وجود دارد. استایلیست ها ملزم به استفاده از  دستکش، پوشش و عینک محافظ خواهند بود. شستشو و شامپو نیز تنها در مواقع ضروری، از جمله بعد از رنگ شدن موها ارائه خواهد شد. به گفته مور، بیزنس ها ملزم به نظافت و ضدعفونی روزانه و مکرر سالن ها خواهند شد. 

انتاریو هنوز برنامه زمانی بازگشایی سالن های آرایش را اعلام نکرده و دستورالعمل را ارائه نموده است. از سوی دیگر، آرایشگاه های آلبرتا از 14 ماه مه فعالیت خود را از سر گرفته اند. دولت بریتیش کلمبیا، بازگشایی این اماکن را در مرحله دوم گنجانده است، که از اواسط ماه مه آغاز خواهد شد. 

خبر بد اینکه تغییرات اعمال شده در سالن های آرایش، از الزامی شدن استفاده از پوشش محافظ تا نظافت و ضدعفونی مکرر و روزانه می تواند سبب افزایش هزینه خدمات آرایشی بشود. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!