صفحه اصلی / مقالات / به تنگ آمدن هما عابدین از دست شوهرش

به تنگ آمدن هما عابدین از دست شوهرش

Razi-Clinic

بر اساس اطلاعات درز کرده در مورد برخی از محتویات کتاب هیلاری کلینتون که در آینده نزدیک منتشر می شود، این وزیر خارجه پیشین ادعا می کند، که بهترین دوستش هما عابدین به خاطر تحقیقات اف بی آی (اداره تحقیقات دولت مرکزی آمریکا) در مورد شوهر هیزش انتونی وینر به گریه افتاده است. شوهری که برای دیگران پیامک های جنسی می فرستاد. این اشک ریختن پس از آن روی داده که هما عابدین متوجه شده به سبب رسوایی پیامک های جنسی انتونی وینر، ای-میل های هیلاری کلینتون دوباره هدف بررسی و کند و کاو اف بی آی قرار گرفته اند.

تارنمای رادار آن-لاین که این اطلاعات به دستش رسیده، همچنین آورده که خانم کلینتون در کتابش نوشته در آن هنگام هما عابدین به من گفت: این مرد آخرش هم مرا دق مرگ می کند.

در عین حال هیلاری کلینتون افزوده: انتونی از پیشتر نیز سبب دردسرهای فراوانی شده بود، و اینک هم این دردسر (رسوایی پیامک های جنسی)!

هما عابدین دستیار طولانی مدت خانم کلینتون، در خلال مبارزات انتخاباتی سال 2016 وی برای احراز سمت ریاست جمهوری کشورش، به عنوان رئیس ستاد مبارزاتی وی کار کرد. او در آن هنگام همسر انتونی وینر نماینده وقت حزب دمکراتی حوزه انتخاباتی نیویورک در کنگره آمریکا بود. مردی که بگونه ای مستمر مشتش در حالی باز می شد، که برای زنان پیامک های آشکارا جنسی می فرستاد.

وبلاگستان محافظه کار موسوم به پاندیت گزارش داد، که در ماه مه انتونی وینر گناهکار بودن خود در مورد ارسال چنین پیامک هایی برای دختران زیر سن قانونی را پذیرفته است. همچنین موافقت کرده، که تقاضای فرجام ننماید. او اینک با 21 تا 27 ماه مجازات زندان روبرو می باشد. همچنین باید به عنوان یک مهاجم جنسی ثبت نام کند.

انتونی وینر به سبب باز کردن سر گفت و گوی آشکارا جنسی با دختری 15 ساله محکوم شد. تحقیقات در این مورد سال گذشته آغاز گردید. نشریه دیلی میل در این پیوند گزارش داد، که وینر با این دختر پیامک های جنسی و عکس رد و بدل می کرده است.

در سال 2012 ترامپ به همه هشدار داد، که انتونی وینر هیز به شبکه اجتماعی توئیتر بازگشته است. همچنین به دختران زیر 18 سال گفت، که فورا راه ارتباط آن-لاین وی با خودشان را سد/ block کنند.  

براساس گزارش شبکه تلویزیونی فاکس، در ماه ژوئیه اف بی آی 7 هزار سند جدید به دست آمده از لپ تاپ انتونی وینر را به عنوان بخشی از پرونده قضایی در رابطه با پرونده ای-میلی هیلاری کلینتون به وزارت امور خارجه بازگرداند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *