فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

بن افلک: طلاق از من بازیگر بهتری ساخته است

 

بن افلک معتقد است جدایی اش از جنیفر گارنر از او بازیگر بهتری ساخته است. این زوج صاحب 3 فرزند هستند و در سال 2018 بعد از 13 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. اما افلک می گوید ماجرای طلاق و سایر اتفاقات زندگی او به بازی درخشانش در فیلم The Way Back  کمک کرده است.

ستاره مجموعه بتمن درباره این فیلم گفت: اکنون به اندازه کافی زندگی کرده ام و با تجربه فرزند، طلاق، و خیلی چیزهای دیگر به قدر کافی سرد و گرم روزگار را چشیده ام که بتوانم به یک نقش طوری جذابیت  بدهم که آن را برای خودم جالب کنم. افلک ادامه داد: پا به سن گذاشتن و از سر گذراندن تجربه های سخت و آسان شخصی، بازیگری را برایم بسیار جذاب تر کرده و من را به سمت نقش هایی سوق داده است که درباره آدم هایی است که جایی در زندگی کم آورنده اند. مثلا برای بازی در این نقش نیازی نبود درباره اعتیاد کاراکتر به الکل تحقیق کنم چون خودم تجربه اش را در چنته داشتم.

او همچنین در مصاحبه با هالیوود ریپورتر درباره تاثیر پاندمی کووید-19 بر سینما اظهار داشت بعید می داند حتی بعد از واکسیناسیون هم زندگی به حالت نرمال برگردد. او گفت: پیش از پاندمی نیز تغییرات زیادی در صنعت سینما در حال رخ دادن بود. سالن های سینما به سختی توانایی رقابت با شبکه های پخش خانگی را داشتند و بیرون کشیدن افراد از خانه برای تماشای فیلم در سینما کار سختی شده بود. افلک اضافه کرد: حالا مردم متوجه شده اند می توانند به راحتی از روی کاناپه خانه فیلم مورد علاقه شان را تماشا کنند و خیلی هم خوش بگذرد. بنابراین فکر می کنم برگرداندن فیلم ها روی پرده نقره ای و بازگرداندن مخاطبان به صندلی سینما کار بسیار سختی باشد.

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست