فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

بلا حدید، از اندام لاغر خود دفاع کرد

بلا حدید مدل اردنی‌تبار آمریکایی، پس از آن که برخی از کاربران سایت اینستاگرام، اندام لاغر او را <مشمئزکننده> توصیف کردند، به دفاع از اندام خود برخاسته است. این مدل 22 ساله‌، در حال حاضر در حال آماده‌شدن برای بازگشت به صحنه‌ جشن مد Victoria’s Secret است و به همین دلیل، تصاویری از تست لباس‌های این برنامه را، در ایستاگرامش گذاشته بود.

این سری از عکس ها، او را با چکمه‌هایی از پوست مار که تا ران هایش می‌رسد و به رنگ مشکی هستند و همچنین یک ست لباس زیر و سینه‌بند به همان‌رنگ، نشان می‌دهند. او در زیر این عکس‌ها نوشته: <امروز، روز اندازه‌گیری و تست برای جشن Victoria’s Secret است. من بسیار مشتاقم که تمام این لباس‌های زیبا را زودتر، برای شما به نمایش بگذارم>. او ادامه می‌دهد: <بسیار سپاسگزارم که دوباره می‌توانم در این جشن شرکت کنم و شادتر و سالم‌تر از همیشه هستم>.

اما سپس، برخی کاربران اینستاگرام، با کامنت‌هایی بی‌ادبانه، به حمله به او و تمسخر اندامش پرداختند. یکی از این کاربران نوشت: <پوست و استخوان… رک بگویم؛ سری دوم عکس‌ها، واقعا مشمئزکننده هستند. من با لاغری مخالف نیستم، ولی این حدش، از خیلی ابعاد، بیمارگونه به نظر می‌رسد. شرم باد بر Victoria’s Secret که تلاش می‌کند این تصویر غیرواقعی از بدن را رواج دهد و برایش تبلیغ کند. ما باید به این دیدگاه‌ که ارزش را، به میزان زیبایی ظاهر می‌سنجد، پایان دهیم>.

یکی دیگر از این کاربران، در کامنت خود نوشته: <هرگز درک نکردم و نخواهم کرد که چرا تصویر بدنی که در آن، استخوان‌های فرد از زیر پوستش بیرون زده، به عنوان زیبایی توصیف می‌شود>.

گرچه حدید، به این نفرت‌پراکنی‌ها به طور مستقیم پاسخ نداد، اما او نوشته‌ زیر عکس‌های خود را تغییر داد و این جمله‌ها را به آن افزود: <اندام‌های افراد با هم متفاوت هستند و به شکلی متفاوت به یک رژیم سالم و ورزش روزانه واکنش نشان می‌دهند>.

حدید از سال 2016، به گروه مدل‌های شرکت کننده در جشن Victoria’s Secret پیوسته است. جشن امسال، روز دوم دسامبر به روی آنتن خواهد رفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان