اخباراخبار کانادا

بسته شدن آژانس مسافرتی چینی در تورنتو و برباد رفتن تعطیلات رویایی صدها کانادایی

تورنتو- یکی از آژانس های مسافرتی شناخته شده در کانادا که معمولا سفرهای توریستی به چین را ارائه می کند، تعطیل شد و صدها کانادایی را از سفر به چین محروم کرد. جان و پارادیسا پروسر، دو نفر از گردشگرانی هستند که با تعطیل شدن آژانس Sinorama Holidays با مشکل روبرو شده اند. این آژانس واقع در مارکام – انتاریو، طی ده سال گذشته، تور all-inclusive به چند مقصد توریستی در آسیا را با قیمت فوق العاده مناسب ارائه می کرد.

جان با رزرو تور برای خود و پارادیسا، قصد داشت همسرش را به مناسبت بیستمین سالگرد ازدواج شان سورپرایز کند. اما هم اکنون می داند که نمی توانند به سفر رویایی شان بروند.

جان دو سال برای ترتیب دادن این سفر تلاش کرده بود و پس از خرید بلیط 5 هزار دلاری در نوامبر، مجبور شده بود اضافه کاری کند تا هزینه های جانبی را تامین کند. جان می گوید: درست یک هفته قبل جلسه اطلاع رسانی و معارفه برگزار شد. آنها حتی بلیط ها را تحویل دادند. نمی توانم درک کنم که یک بیزنس ظرف یک هفته ورشکسته بشود. این زوج ساکن تورنتو، تنها قربانیان ماجرا نیستند. به گزارش Travel Industry Council of Ontario، برنامه سفر حدود 5 هزار مسافر از هم اکنون تا اواخر نوامبر کنسل شده است.

مدتی قبل دفتر حمایت از مصرف کننده در کبک اعلام کرد که مجوز فعالیت Sinorama را تجدید نمی کند. این تصمیم به تعطیلی آژانس در مارکام و معلق شدن فعالیت شعبه شرکت در بریتیش کلمبیا منجر شد.  

قربانیان، از جمله جان و همسرش می بایست با صادرکننده کارت اعتباری تماس بگیرند تا ببینند آیا امکان بازپس گرفتن پول شان وجود دارد یا خیر. آنها همچنین تا فوریه سال آینده برای طرح شکایت رسمی از آژانس نزد TICO فرصت دارند. مسافرانی که با مشکل روبرو شده اند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت https://www.tico.ca/   مراجعه نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0