فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

برندگان اسکار با مجسمه طلایی شان چه می کنند؟

آیا تا به حال فکر کرده اید برندگان اسکار بعد از دریافت مجسمه طلایی و سخنرانی و تشکر از همه عوامل فیلم و پایین آمدن از روی صحنه چه کار می کنند؟

ستاره 44 ساله نیوزلندی، تایکا واتیتی، بعد از برنده شدن اسکار در بخش بهترین فیلمنامه اقتباسی برای فیلم JoJo Rabbit و یک سخنرانی تاثیرگذار درباره همه کودکان اقلیت های بومی دنیا، وقتی به صندلی خود برگشت با چنین جایزه ارزشمندی کاری غیرمنتظره کرد که توسط دوربین بری لارسون شکار شد.

لارسون 30 ساله در توییتر ویدیویی به اشتراک گذاشت که واتیتی را در حال هل دادن مجسمه طلایی زیر صندلی جلو نشان می داد.

واتیتی که متوجه می شود لارسون در حال فیلمبرداری از اوست، شکلکی در می آورد و دوباره به صحنه نگاه می کند.

این ویدیو به سرعت بیش از 825 بار دیده شد و بیش از 97 هزار لایک و 16 هزار کامنت گرفت.

 

 

بسیاری از کاربران از حرکت واتیتی متعجب شده بودند در حالی که به نظر بعضی دیگر رفتار او خیلی بامزه و جالب بوده است.

یکی از کاربران دلیل این کار او را نبود جای مناسب برای مجسمه روی صندلی دانست و کاربر دیگری نوشت حرکت واتیتی نمادین بود. یکی از کاربران هم نوشت: او دیوانه است، من خیلی دوستش دارم. و نظر کاربر دیگری این بود: برنده شدن اسکار و هل دادنش زیر صندلی توسط این مرد من را به انسانیت امیدوار می کند.

Jojo Rabbit اولین فیلم غیر انگلیسی زبان برنده اسکار بود، و در کنار رقبای سرسختی همچون 1917، جوکر، مرد ایرلندی، فورد علیه فراری، روزی روزگاری در هالیوود، داستان ازدواج، زنان کوچک، و دو پاپ قرار داشت.

در مراسم اسکار امسال، واکین فینیکس جایزه بهترین بازیگر مرد را برای فیلم جوکر به خانه برد، رنه زلوگر برنده بهترین بازیگر زن برای فیلم جودی شد، برد پیت جایزه بهترین نقش مکمل مرد را برای روزی روزگاری در هالیوود گرفت، و لورا درن به خاطر بازی در داستان ازدواج اسکار بهترین نقش مکمل زن را از آن خود کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

  • 9
  • 0