صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / برنده ها و بازنده های فصل پاییز تلویزیون

برنده ها و بازنده های فصل پاییز تلویزیون

Leeza

با فرا رسیدن فصل پاییز، سریال های محبوب به تلویزیون بازگشته و شوهای جدید به آن اضافه شده اند. از شوهای تلویزیونی جدید می توان به Good Doctors اشاره کرد. اما کدام یک از شوهای قدیمی و جدید در نشاندن بینندگان پای تلویزیون موفق تر عمل کرده اند.

خبر خوب اینکه شوی This Is Us همچنان یکی از پربیننده ترین سریال ها می باشد. Riverdale هم عملکرد نسبتا خوبی داشت و تعداد بینندگانش روز به روز در حال افزایش می باشد. در اینجا بد نیست مروری داشته باشیم به برنده ها و بازنده های فصل پاییز 2017.

 

برنده: شوی کمدی  Will & Grace  

Will & Grace بار دیگر به تلویزیون بازگشت تا 10.2 میلیون بیننده علاقمند را به تماشای خود بنشاند. این شو هم اکنون به پربیننده ترین برنامه کمدی NBC  از خاتمه پخش The Office به این سو، تبدیل شده است.

 

 

برنده: The Good Doctor

شوی تلویزیونی شبکه ABC با بازی فردی هایمور، هم اکنون به درام شماره 1 تلویزیون تبدیل شده و 17.4 میلیون بیننده دارد.

 

 

بازنده: Kevin Can Wait

علیرغم تبلیغاتی زیادی که پیرامون این سریال تلویزیونی انجام شد، سریال در جذب مخاطب و بیننده چندان موفق عمل نکرده است. با اینکه 10.2 میلیون نفر به تماشای قسمت اول آن نشستند، اما قسمت های بعدی فقط 6.2 میلیون بیننده داشتند.

 

 

بازنده:  Me, Myself and I

سریال کمدی هنوز رسما کنسل نشده ولی CBS قصد جایگزین کردن آن با Man With a Plan  را دارد.

 

برنده:  Young Sheldon

علاقمندان به شوی تلویزیونی کمدی The Big Bang Theory از تماشای شویی که در آن قهرمان محبوب فیلم یعنی دکتر شلدون کوپر در دوران کودکی اش به تصویر کشیده شده است، راضی هستند. 17.2 میلیون نفر به تماشای قسمت اول آن نشستند.

 

برنده: This Is Us

سه شنبه شب ها به این سریال درام خانوادگی تعلق دارد. 12.9 میلیون نفر به تماشای اولین قسمت فصل دوم آن نشستند.

hamidreza-safipour

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *