فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

بردلی کوپر به لیدی گاگا، داخل و خارج از فیلم، باور دارد

لیدی گاگا خواننده‌ پاپ و بردلی کوپر بازیگر هالیوودی، مدتی است که درگیر مصاحبه با رسانه‌های مختلف و تبلیغ فیلم جدیدشان A Star Is Born  هستند. در این میان، لیدی گاگا در تمام مصاحبه‌ها تنها یک حکایت مشابه را به نشانه‌ اعتماد بردلی به او و بازی اش، بیان می‌کند. گاگا که نام واقعی‌اش استفانو جرمانوتا است، بارها در گفتگوهایی که در تاک شوها، مراسم فرش قرمز و روی صحنه داشته، گفته که بردلی برایش ارزش ویژه‌ای پیدا کرده، زیرا که به او از ابتدا اعتماد کرده است. این خواننده، معمولا برای اشاره‌ به این موضوع در مصاحبه‌هایش این جملات را به کار می‌گیرد: <گاهی از 100 نفری که می‌توانند در اتاق باشند، 99 نفرشان ممکن است به تو باور نداشته باشند، و تو تنها به همان یک نفر نیاز داری که تو را باور کند، و او آن یک نفر بود>.

یکی از هواداران این دو ستاره، متوجه این تکرار شد و تکه‌هایی از سخنان گاگا را که تکرار آن جمله‌ها است، بریده و به هم چسبانده است. این جمله‌ها در واقع بسیار زیبا و توصیفی هستند، اما تکرار زیاد، از ارزش آنها می کاهد. از سوی دیگر، گرچه گاگا در برخی از این مصاحبه‌ها تنهاست، اما در بسیاری دیگر، بردلی در کنار اوست، و این بدین معناست که او باید چندین بار این تعریف از خودش را شنیده باشد.

گاگا در یکی از مصاحبه‌ها، دوباره این جملات را به کار می‌برد و تلاش می‌کند که ماجرا را باز هم دراماتیک‌تر کند. او می‌گوید: <حتما شنیده‌اید که بارها گفته‌ام، گاهی 100 یا 1000 نفر در اتاق هستند و 999 نفر از آنها به تو باور ندارند، و یکی دارد>. او سپس با دست به بردلی اشاره می‌کند و می‌گوید: <اگر تو نبودی هرگز به اینجا نمی‌رسیدم>.

این خواننده، همچنین گفته که کوپر باید دیگران را نیز قانع می‌کرده تا حضور گاگا را در فیلم بپذیرند. در فیلم، بردلی کوپر نقش یک ستاره‌ راک را بازی کرده که استعداد گاگا را کشف می‌کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0