فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

بدترین دوره زندگی آوریل لاوین؛ ابتلای وی به بیماری لایم

bahman-azimi-gif

<آوریل لاوین> ستاره‌ کانادایی موسیقی پاپ، که برای مدتی از دنیای موسیقی پنهان بود، نبردش با بیماری Lyme را توضیح داده است. او که در شهر <بلویل> استان <انتاریو> به دنیا آمده، در بیانیه‌ای که در وبسایتش منتشر شده، گفته پس از پنج سال دوری از موسیقی، قرار است یک ترانه‌ جدید به بازار بدهد. به گفته‌ <لاوین>، این ترانه که Head Above Water نام گرفته، قرار است تا 19 سپتامبر منتشر شود و نخستین ترانه‌، از یک آلبوم کامل است که به زودی وارد بازار خواهد شد. <لاوین>، این ترانه را، یک اثر پیروزمندانه، قدرتمند و راستین خوانده، که بازتاب‌دهنده‌ زندگی او در چند سال گذشته است.

<لاوین> در این بیانیه می‌گوید که نبردش با بیماری <لایم>، بدترین دوره‌ زندگی‌اش بوده و تاثیرات فیزیکی و روانی بسیاری در او بر جای گذاشته است. او می‌گوید که توانسته این نبرد را به قطعات موسیقی درآورد که اکنون باعث افتخارش هستند و لحظه‌ چیرگی او بر بیماری اش را، به خاطرش می‌آورند.

این خواننده‌ پاپ که اکنون 33 سال دارد، می‌گوید ترانه‌ Head Above Water را در داخل تختخواب و در طول یکی از ترسناک‌ترین لحظات زندگی‌اش نوشته است. او در بیانیه‌اش می‌گوید: <من مرگ را پذیرفته بودم و می‌توانستم حس کنم که بدنم، در حال از کار افتادن است.احساس می‌کردم دارم غرق می‌شوم… انگار داشتم می‌رفتم زیر آب و نیاز داشتم، برای نفس گرفتن به روی آب بیایم… گویی در رودخانه‌ای بودم و جریان آب داشت مرا با خود می‌برد… و نمی‌توانستم نفس بکشم>. او می‌افزاید که دعا کردن و حضور مادرش، به او کمک کرد تا بتواند از این دوره گذر کند.

<لاوین> می‌گوید همه‌ ترانه‌های این آلبوم را، یا در تختخواب نوشته یا روی کاناپه، و موسیقی و خوانش بیشتر آنها نیز، در همین دو جا روی داده است. او می‌گوید: <تلاش کردم روحیه‌ام را حفظ کنم، برای خودم هدف‌هایی را بگذارم و دلیلی برای زندگی داشته باشم و در کنار همه این‌ها، موسیقی‌ام نیز به من کمک کرد تا بهبود بیابم و زنده بمانم>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0