اخباراخبار کانادا

بازگشت آزارگر جنسی کودکان به کانادا

انتاریو- ارنست فنویک (فن) مکلنتاش، آزارگر جنسی کودکان که پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت اش در نپال به جرم تجاوز به پسران خردسال، از آن کشور اخراج شد، به انتاریو بازگشته است.

مکلنتاش 75 ساله، دسامبر 2014 در نپال بازداشت و در مارچ 2015 به 7 سال حبس محکوم شد. قربانیان نامبرده، که هم اکنون بزرگسال می باشند، از آزاد شدن این متجاوز و بازگشت به کانادا ناراضی و خشمگین هستند.

به گزارش CTV News، مکلنتاش به دلیل کهولت سن و بیماری از زندان آزاد شده است و مشخص نیست که آیا باقی دوران محکومیت اش را در کانادا سپری خواهد کرد یا خیر.

نامبرده در سال 2007 از هند مسترد شد تا به 17 اتهام آزار جنسی پسران نوجوان در سال های 1970 پاسخ بدهد. آنچه پس از آن رخ داد، مجموعه ای از اشتباهات قضایی مضحک بود. دادگاه عالی، اتهامات را باطل اعلام کرد، چون ارجاع پرونده به دادگاه، بیش از حد طول کشیده بود.

مکلنتاش دسامبر 2014 در یکی از هتل های نپال بازداشت شد. او متهم شد که پسر نوجوانی را با فریب و پیشنهاد پول در ازای سکس به اتاق اش برده بود. مکلنتاش به قربانی که از ناحیه یک دست معلول بود، قول دست مصنوعی را داده بود. مکلنتاش، بچه های خیابانی و بی سرپرست را در نپال مورد آزار جنسی قرار می داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان