صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / بازگشایی پرونده مرگ ناتالی وود و معمای حل نشده 5 مرگ هالیوودی دیگر!

بازگشایی پرونده مرگ ناتالی وود و معمای حل نشده 5 مرگ هالیوودی دیگر!

سی و شش سال پس از غرق شدن ناتالی وود در سواحل جزیره کاتالینا در کالیفرنیا، اداره پلیس لس آنجلس تحقیقات خود در مورد مرگ مشکوک این بازیگر محبوب و مشهور را از سر گرفته است. جالب اینکه رابرت واگنر، شوهر آن زمان ناتالی، به عنوان یکی از افراد مورد نظر پلیس معرفی شده است.

علیرغم بازگشایی پرونده مرگ ناتالی وود، معمای مرگ مرموز 5 چهره دیگر هالیوودی همچنان حل نشده باقی مانده است.

باب کرین – 1978

باب کرین، بازیگر شوی تلویزیونی کمدی Hogan’s Heroes در 49 سالگی در آپارتمانش واقع در حومه فونیکس، مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جان خود را از دست داد. به گزارش پلیس، یک کابل برق دور گردن کرین گره خورده بود. پلیس می گوید که کرین قبل از مرگ فیلم پورن تهیه کرده و احتمالا با سه پایه دوربین فیلمبرداری به قتل رسیده بود. پلیس ابتدا به دوست کرین به نام جان کارپنتر مشکوک شدند، اما مدرک DNA برای اثبات اتهام پیدا نشد. رابرت کرین، فرزند ارشد جان، در کتاب اش به معمای مرگ پدر پرداخته است.

 

دیوید کارادین – 2009

پلیس تایلند، جنازه بازیگر و استاد رشته ورزش های رزمی ترکیبی که در فیلم Kill Bill نیز بازی کرده بود را برهنه و در حالی که از کمد اتاق هتل اش در بانکوک حلق آویز شده بود، پیدا کرد. بازیگر 72 ساله برای بازی در فیلم Stretch به تایلند سفر کرده بود. کالبدشکافی علت مرگ را خفگی تشخیص داد، ولی احتمال خودکشی را منتفی دانست. بیوه کارادین، در سال 2011 بر علیه استودیوی فیلمسازی اقامه دعوی و ادعای خسارت کرد.

 

الیزابت شورت – 1947

یکی از بزرگترین معماهای جنایی تاریخ آمریکا به مرگ بازیگر 22 ساله، الیزابت شورت مربوط است. جنازه برهنه او در منطقه ای در لس آنجلس پیدا شد. بدن او از ناحیه کمر به دو نیم شده و صورتش گوش تا گوش بریده شده بود. معمای قتل وحشیانه او علیرغم گذشت بیش از 6 دهه، همچنان حل نشده است.

 

جک نانس – 1997

بازیگر فیلم های Eraserhead و Twin Peaks بعد از ظهر 29 دسامبر 1997 برای صرف قهوه به دوستانش در پاسادنای جنوبی در کالیفرنیا ملحق شد. اما آثار کبودی زیر یکی از چشم هایش کاملا مشهود بود. او نزد دوستانش مدعی شد که در یک دونات فروشی با چند جوان درگیر شده و کتک خورده بود. اما روز بعد لئو بولگارینی، جنازه نانس را بر کف آپارتمانش پیدا کرد. کالبدشکافی علت مرگ را وارد شدن ضربه با شیء سخت تشخیص داد.

 

ویلیام دزموند تیلور – 1922

ویلیام دزموند تیلور، تا قبل از مرگ در سن 49 سالگی در خانه اش در لس آنجلس، ده ها فیلم صامت را کارگردانی کرده بود. اما در سال 1922 با گلوله هدف قرار گرفته و به قتل رسید. پس از مرگ او، نامه های عاشقانه ای که توسط مری مایلز مینتر (یکی از بازیگران فیلم های صامت) برای ویلیام ارسال شده بود، در خانه کارگردان پیدا شد. مینتر، بعدها اعتراف کرد که در شب مرگ ویلیام به همراه مادرش در آپارتمان تیلور حضور داشت. اسلحه ای که تیلور با آن به قتل رسیده بود نیز با اسلحه ای که مینتر با آن اقدام به خودکشی کرده بود، یکسان بود. مینتر، هرگز با اتهام رسمی روبرو نشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *