فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

بازگشایی پرونده‌ تعرض جنسی رونالدو

پلیس تحقیقاتش را درباره‌ اتهامات تعرض جنسی علیه کریستیانو رونالدو از سر گرفته است. مدل آمریکایی، کاترین مایورگا، این ستاره‌ فوتبال را متهم کرده که در طول تعطیلات تابستانی و در جون سال 2009 در شهر لاس وگاس، به او تعرض جنسی کرده است. رونالدو این ادعا را تکذیب کرده است.  

این ستاره‌ تیم یوونتوس، همچنین با رد تمام اتهامات علیه خودش، در این آخر هفته ویدیویی را در اینستاگرام خود پست کرد که در آن می‌گوید: <نه، نه، نه، نه… همه آنچه که می‌گویند کذب محض و اخبار دروغ است>.

در بیانیه‌ پلیس آمده است: <پلیس شهر لاس وگاس، روز 13 جون 2009، یک تماس تلفنی درباره‌ تجاوز جنسی دریافت کرد. در زمان این تماس، یک گزارش تهیه گردید. قربانی، به کارآگاهان پلیس آدرس محل وقوع جرم را نداد و توصیفی از چهره‌ متهم ارائه نکرد. اما یک آزمایش پزشکی در این مورد، به انجام رسید>. در ادامه این بیانیه آمده است: <در سپتامبر 2018، این پرونده بازگشایی شد و کارآگاهان ما در صدد دریافت اطلاعات بیشتر، از قربانی هستند. روند این تحقیقات همچنان در جریان است و در این لحظه، جزئیات دیگری از این پرونده ارائه نخواهد شد>.

رونالدو روز دوشنبه، در تمرین تیم یوونتوس پیش از مسابقه با تیم سوئیسی Young Boys شرکت نکرد. بازی با این تیم، بخشی از بازی‌های مقدماتی جام قهرمانان اروپا است، و رونالدو فعلا از این بازی کنار گذاشته شده است.

اتهامات جنسی علیه این ستاره‌ فوتبال، نخستین بار در روز جمعه، و توسط مجله‌ آلمانی اشپیگل منتشر شدند. وکیل‌های رونالدو، در بیانیه‌ای، مقاله‌ این مجله را کاملا غیرقانونی خواند و گفت: <چاپ این مقاله، به صورتی جدی، نقض آشکار حقوق شخصی موکل ما کریستیانو رونالدو به شمار می‌رود. گزارش اتهامات اثبات نشده، ورود بی‌اجازه به حریم خصوصی افراد است و مجاز نمی‌باشد>.

رونالدو روز یکشنبه در مورد این اتهامات در اینستاگرامش نوشت: <همه‌اش دروغ است. می‌خواهند از نام من استفاده کنند و مطرح شوند>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان