Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / اخبار / بازداشت چهار دندان‌پزشک ایرانی به اتهام تجاوز

بازداشت چهار دندان‌پزشک ایرانی به اتهام تجاوز

روز پنجشنبه، چهار دندانپزشک از بخش جنوبی ایالت <کالیفرنیا> که به اتهام تجاوز به یک زن، بازداشت شده بودند، پس از تعیین روز دادگاه، به قرار وثیقه آزاد شدند. این چهار پزشک، که اصلیت ایرانی دارند، روز شنبه 28 جولای، و در شهر <لاس وگاس> ایالت <نوادا> بازداشت شدند. نام این چهار نفر که مشخص شده سه نفر آنها، با هم برادر هستند، <سامان عدالت> ، <پوریا عدالت> . <سینا عدالت> به ترتیب 39، 30 و 34 ساله و همچنین <علی بادکوبه‌ای> که 30 ساله است، اعلام شده است. بنا بر گزارش پلیس محلی، این افراد متهم هستند که در یکی از سویت‌های هنل Wynn در شهر <لاس وگاس> ، به یک زن تعرض جنسی کرده‌اند. بنا بر همین گزارش، این زن ابتدا در بار داخل هتل با مردی به نام <علی> برخورد می‌کند و سپس، مرد مورد نظر، این زن را برای نوشیدن مشروب، به اتاقش دعوت می‌کند. این زن گفته، هنگامی که وارد اتاق شده‌اند، <علی> تلاش کرده او را لخت کند، اما او مخالفت کرده و گفته که برای سکس به آن مکان نیامده است. اما در حالی که این زن در حال کشمکش با <علی> بوده، دو مرد دیگر نیز به صورت برهنه، از اتاق‌های دیگر وارد می‌شوند و پس از چندی یک مرد دیگر هم به آنها اقزوده می‌شود.

این زن ادعا کرده که سپس این مردان او را به مجموعه‌ای از اعمال جنسی وادار کرده‌اند و او نمی‌توانسته مخالفت کند، زیرا با چهار مرد روبرو بوده و افزون بر این، تحت تاثیر الکل نیز بوده است. این چهار مرد، که همه دندانپزشک و در حال کار هستند و ظاهرا برای جشن زادروز <پوریا عدالت> به <وگاس> رفته بودند، سپس به بازداشتگاه Clark County منتقل شدند. در گزارش پلیس، اتهامات این چهار نفر، تعرض جنسی و آدم‌ربایی درجه اول، اعلام شده است.

<رابرت دراسکویچ> وکیل مدافع <علی بادکوبه‌ای> تایید کرده این چهار نفر، به قرار وثیقه آزاد شده‌اند. آقای <دراسکویچ> می‌گوید ویدئویی به دفتر دادستانی محلی ارائه کرده، که نشان می‌دهد سکس با رضایت کامل هر دو طرف انجام شده‌است. او می‌گوید دو ویدئوی دیگر نیز، در تایید همین موضوع، به دادگاه ارائه خواهد شد.


8 نظرات

 1. رضایت؟ واقعا که! چهار تا نره غول با یک زن تنها عمل جنسی انجام می دهند. کدام حیوانی چنین کاری می کند. تازه سه نفرشان هم برادر هستند. معلومه که از اون خانواده های اصیل هستن!! احتمالا نطفه خودشان در شهر نو بسته شده. اینها مایه شرم هستن.

 2. بابای دیوثشون کلاشو بذاره بالاتر
  با ننه جنده شون

 3. بر ا ی چه با ور می کنید
  می خو ا هند نا م پزشگان ایران را آلوده کنند
  هر چه قدر خطا کا ر هر چه قدر نا د ا ن , مدرسه که رفته ند , با دو مریض که کا ر کر ده ند یعنی این قدر
  نه ا گا ه هستند به یک زن ۴ نفر ان هم دکتر ان هم تحصیل کرده ا مریکا هجوم به برند
  به آسا نی می توانند دوست بگیرند مرسوم است بچه دبیرستانی می کند
  الان دندان پزشگان ایران گل کرده ند ,,, این ها دشمنی است
  چرا فحش می دهید , شما دیدید آیا ثابت شد
  من نه در آنجا هستم نه قو م دکتر دارم ,میدانم که حسا د ت به پزشگان ایرانی ها زیاد است ان زن فاسد را باید ز د

 4. این که 4 نفر آن هم پزشک این عمل را انجام دادند جای تعجب نیست ، این که 4 انسان چطور می توانند به یک نفر تجاوز کند مهم است ..به کجا میرویم ..این مسایل پوچ است پایان پذیر

 5. خیلی ساختگی به نظر میاد .
  اونها سالیان ساله آمریکا زندگی میکنند . خوب میدونند که این کارشون چه عواقب بدی هم توی اجتماع و هم توی کارشون داره .
  مطمئنا انقدر احمق نیستند که همچین کاری بکنند . همشون هم در جامعه صاحب مقام هستند و نیازی ندارن اینطور رفتار کنند . زودباور نباشید . هنوز از جزئیات خبر نداریم .
  خیلی از زنها هستند اونجا اینطوری خودشون رو به عنوان طعمه میندازن بین افراد پولدار مثل پزشکان و … و بعدا میرن شکایت میکنن که به من تجاوز شده که پول بگیرن .

 6. مگه نمیدونید که ایران و یک کشور حامی آن سالها هست که حملات سایبری و جنگ روانی علیه ایرانیان آمریکای شمالی و البته در کشورهای اروپایی و حتی ایران راه انداخته اند به طریقه ایمپرینیشن یا شخصیت پردازی توسط تلفن اینترنتی ویپ که چون مشکلات امنیتی فراوان داشت هر فردی می‌توانست کالر آیدی را عوض کند و حتی سرویس ۹۱۱ و یا در اروپا ۲۱۱ قادر به تشخیص آن نبود و حتی با استفاده از این شخصیت پردازی تمامی آی پی دیوایس های متصل به اینترنت مانند دوربین های آی پی را به سرقت برده اند و به دیتا بیس خود وصل کرده اند شاید حدود ده میلیون دوربین را پوشش بدهند. کارهایی که می‌توانستند با این ابزار انجام دهند حیرت انگیز هست از قتل گرفته تا شستشوی مغزی جهت آزار هدف خود. دزدی از حساب بانکی و کردین کارد. مشکلات فراوان اجتماعی نظیر اعزام پلیس آمبولانس آتش نشان تیم سوال و حتی اخلال در امور پزشکی( جراحی های بدون نیاز) معتاد کردن افراد داروهای بدون نیاز. شستشوی مغزی زنها جهت نابود کردن زندگی مرد از طریق هم خوابگی بخصوص زمانی که مشکل اعتیاد به کراک داشتند و بسیاری از مسایل دیگر که واقعا نمیشود همه را در اینجا بیان کرد. این تیم حملات سایبری بنا بر تخمین حدود سی تا شصت هزار نفر هستند که تقریبا تمامی جمعیت ایرانیان در هر کشور اروپایی آمریکایی و حتی بعضاً آسیایی را نیز شامل میشد. چون ایران مستعمره کشوری دیگر هست و نیاز شدید به ایران دارند تا مانند برده بکار گرفته شود برای همین ایرانیان مقیم دیگر کشورها را نیاز بود چنان فقیر کنند تا جمعیت تحصیل کرده را در داخل ایران نگه دارند. برای همین دندانپزشکان و پزشکان و داروسازان در صف. مقدم حملات بودند. ایرانیان زیادی کشته شدند و یا برای همیشه معلول شدند. چون این اینترنت برای فروش اطلاعات ساخته شده و نه برای خدمت به مردم . اعضای این گروه که فارسی را هم بخوبی یاد گرفته اند در یک کشور خارج از ایران مستقر هستند که البته با اصطلاح پروتکل‌ها ب اینترنتی بزودی بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. این جنگ سایبری در کنار جنگ های دیگر مانند جنگ هویتی جنگ مالی و جنگ نیابتی و جنگ تبلیغاتی همه یک ریشه دارند برای همین این همه مشکلات برای ایرانیان در هر جایی بوجود آمد

 7. بعد از چندین ماه مشخص شد که این فقط یک اتهام زنی بوده. کسانی که این بالا بدون اینکه حتی در مورد این چهار شخص چیزی بدونن، قضلوتشون کردن باید از خودشون شرمنده باشن

 8. Impossible the issue like this happening in Vegas by four Dentists ,so it could be a conspiracy agains them and looks like she is a hooker and had a plan to enmesh them for a dirty moneyy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *