صفحه اصلی / اخبار / بازداشت چهار دندان‌پزشک ایرانی به اتهام تجاوز

بازداشت چهار دندان‌پزشک ایرانی به اتهام تجاوز

روز پنجشنبه، چهار دندانپزشک از بخش جنوبی ایالت <کالیفرنیا> که به اتهام تجاوز به یک زن، بازداشت شده بودند، پس از تعیین روز دادگاه، به قرار وثیقه آزاد شدند. این چهار پزشک، که اصلیت ایرانی دارند، روز شنبه 28 جولای، و در شهر <لاس وگاس> ایالت <نوادا> بازداشت شدند. نام این چهار نفر که مشخص شده سه نفر آنها، با هم برادر هستند، <سامان عدالت> ، <پوریا عدالت> . <سینا عدالت> به ترتیب 39، 30 و 34 ساله و همچنین <علی بادکوبه‌ای> که 30 ساله است، اعلام شده است. بنا بر گزارش پلیس محلی، این افراد متهم هستند که در یکی از سویت‌های هنل Wynn در شهر <لاس وگاس> ، به یک زن تعرض جنسی کرده‌اند. بنا بر همین گزارش، این زن ابتدا در بار داخل هتل با مردی به نام <علی> برخورد می‌کند و سپس، مرد مورد نظر، این زن را برای نوشیدن مشروب، به اتاقش دعوت می‌کند. این زن گفته، هنگامی که وارد اتاق شده‌اند، <علی> تلاش کرده او را لخت کند، اما او مخالفت کرده و گفته که برای سکس به آن مکان نیامده است. اما در حالی که این زن در حال کشمکش با <علی> بوده، دو مرد دیگر نیز به صورت برهنه، از اتاق‌های دیگر وارد می‌شوند و پس از چندی یک مرد دیگر هم به آنها اقزوده می‌شود.

این زن ادعا کرده که سپس این مردان او را به مجموعه‌ای از اعمال جنسی وادار کرده‌اند و او نمی‌توانسته مخالفت کند، زیرا با چهار مرد روبرو بوده و افزون بر این، تحت تاثیر الکل نیز بوده است. این چهار مرد، که همه دندانپزشک و در حال کار هستند و ظاهرا برای جشن زادروز <پوریا عدالت> به <وگاس> رفته بودند، سپس به بازداشتگاه Clark County منتقل شدند. در گزارش پلیس، اتهامات این چهار نفر، تعرض جنسی و آدم‌ربایی درجه اول، اعلام شده است.

<رابرت دراسکویچ> وکیل مدافع <علی بادکوبه‌ای> تایید کرده این چهار نفر، به قرار وثیقه آزاد شده‌اند. آقای <دراسکویچ> می‌گوید ویدئویی به دفتر دادستانی محلی ارائه کرده، که نشان می‌دهد سکس با رضایت کامل هر دو طرف انجام شده‌است. او می‌گوید دو ویدئوی دیگر نیز، در تایید همین موضوع، به دادگاه ارائه خواهد شد.


4 نظرات

 1. رضایت؟ واقعا که! چهار تا نره غول با یک زن تنها عمل جنسی انجام می دهند. کدام حیوانی چنین کاری می کند. تازه سه نفرشان هم برادر هستند. معلومه که از اون خانواده های اصیل هستن!! احتمالا نطفه خودشان در شهر نو بسته شده. اینها مایه شرم هستن.

 2. بابای دیوثشون کلاشو بذاره بالاتر
  با ننه جنده شون

 3. بر ا ی چه با ور می کنید
  می خو ا هند نا م پزشگان ایران را آلوده کنند
  هر چه قدر خطا کا ر هر چه قدر نا د ا ن , مدرسه که رفته ند , با دو مریض که کا ر کر ده ند یعنی این قدر
  نه ا گا ه هستند به یک زن ۴ نفر ان هم دکتر ان هم تحصیل کرده ا مریکا هجوم به برند
  به آسا نی می توانند دوست بگیرند مرسوم است بچه دبیرستانی می کند
  الان دندان پزشگان ایران گل کرده ند ,,, این ها دشمنی است
  چرا فحش می دهید , شما دیدید آیا ثابت شد
  من نه در آنجا هستم نه قو م دکتر دارم ,میدانم که حسا د ت به پزشگان ایرانی ها زیاد است ان زن فاسد را باید ز د

 4. این که 4 نفر آن هم پزشک این عمل را انجام دادند جای تعجب نیست ، این که 4 انسان چطور می توانند به یک نفر تجاوز کند مهم است ..به کجا میرویم ..این مسایل پوچ است پایان پذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *